Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprawnienia MT1/MT2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mp89

mp89

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 maj 2016 - 21:26

Witam,

W czerwcu firma wysyła mnie na szkolenie MT1/MT2 do IS w Gliwicach, w związku z tym mam pytanie w jaki sposób się do tego szkolenia przygotować? Czy są w internecie jakieś przydatne materiały, z których można się przygotować?

Pozdrawiam.



#2 jarzynbg

jarzynbg

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 maj 2016 - 02:21

Napisz do mnie na maila-jarzynbg@gmail.com prześlę Ci książkę.



#3 pawelos

pawelos

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 17 maj 2016 - 22:04

Witam,

W czerwcu firma wysyła mnie na szkolenie MT1/MT2 do IS w Gliwicach, w związku z tym mam pytanie w jaki sposób się do tego szkolenia przygotować? Czy są w internecie jakieś przydatne materiały, z których można się przygotować?

Pozdrawiam.

Witam,

Jest to jedno z najprostszych szkoleń NDT. Nie trzeba się w ogóle przygotowywać wcześniej, szkoda czasu. 2,5 dnia trwa teoria i kolejne 2,5 dnia trwa praktyka. Można jedynie pouczyć się wcześniej pisania instrukcji (jakieś 2 strony A4), którą trzeba z głowy praktycznie napisać na egzaminie w 6ty dzień, czyli sobotę. Podaj maila to podeślę Ci instrukcje.

 

Pozdrawiam



#4 mp89

mp89

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 maj 2016 - 22:22

Witam,

Jest to jedno z najprostszych szkoleń NDT. Nie trzeba się w ogóle przygotowywać wcześniej, szkoda czasu. 2,5 dnia trwa teoria i kolejne 2,5 dnia trwa praktyka. Można jedynie pouczyć się wcześniej pisania instrukcji (jakieś 2 strony A4), którą trzeba z głowy praktycznie napisać na egzaminie w 6ty dzień, czyli sobotę. Podaj maila to podeślę Ci instrukcje.

 

Pozdrawiam

 

Jak możesz to podeślij na  nika0208_89@o2.pl

Z góry dzięki.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych