Skocz do zawartości


Zdjęcie

anglia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 10 maj 2016 - 23:39

siema chłopy jestem w Stafordshire blisko Liverpolu i Manchesteru robie ale szukam jak zawsze zreszta czegos lepszego , gdzienajlepiej uderzac w anglii na maga pytam doswiadczonych pzdro

 



#2 141/111/135/136

141/111/135/136

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 12 maj 2016 - 09:20

a jak myslisz... ze tam gdzie jest dobrze i lepiej placa maja wolne miejsca? i mozna z miejsca przyjsc bo szukaja ludzi??


"Będąc od wszystkiego będziesz do niczego! Rób jedno i spawaj"

#3 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 12 maj 2016 - 22:15

nie wiem po co ty kolego jestes zalogowany na tym forum moze wyjasnie ci do czego one służy bo widze ze sredniosprytny jesteś.

forum służy do wymiany informacji pomiedzy ludzmi z danej branży zawodu hobby zaintersowania , służy tez do wymiany pogladów na temat wyzej wymienionych rzeczy a nie do madrowania sie i pisania jakich głupich madrości życiowych wzietych pewnie jakiejś zapyaziałej stoczni w rosside .



#4 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 13 maj 2016 - 13:59

Odpowiadając koledze na pytanie i zrobię to z lekką dygresją jak każdy to odpowiem żeby kolega poszukał na Inided.uk wpisał Welder i to co go interesuje oraz miasto. :-)))
Aczkolwiek mój rejon to południe angli czyli Southampton,Portsmounth,Goosport ,Fareham czy Pool. Szczeże odpowiem że ja właśnie w taki sposób szukam roboty bo raczej żaden swój nie pomógł mi i raczej nie pomoże.
Z swojego doświadczenia zdobytego w UK mogę napisać że polak do polaka jest zwykłym hamem i k....wą niestety taka prawda więcej złego doświadczyłem od rodaków niż od obcych.I przez to wróciłem bo zazdrośnicy czyli ci co siedzieli tam 10 lat huja mieli niż ja po 6 miesiącach pracy. Niestety przez to stałem się ofiarą takich gnoji a żeby było śmieszniej to jeszcze była najbliższa rodzina.
Dla tego ja zawsze powtażam że trzeba być hamem i umieć liczyć na siebie mieć innych totalnie w dupie. A jak komuś coś nie pasuje to powtarzam że trzeba się było uczyć ;-)
No ale podpowiem że może kolega spróbować przez angielskom agęcje np. Matchet czy jakoś tam się nazywała,albo przez lokalną gazetę a najlepiej to np użyć Facebooka i znaleść lokalną społeczność. Żeby kolega spawał aluminium mig i tig to bym poradził cosik a tak lypa.
Pozdrawiam i udanego szukania oraz nie zadługiego czekania bo angole zawsze na wszystko mają czas:-))

#5 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 18 maj 2016 - 20:26

no żebys wiedział z tym czasem , z 5 dni temu  poprosiłem o lockers w change room a team leder powiedział yyye yyee ok i do teraz jeżdze w ciuchach roboczych do domu . Dzieki za podpowiedz jutro mam miting w sprawie night welder pozdro






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych