Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepsza szkoła dla podwodnych spawaczy.

Kurs szkoła szkoły w angli podwodny spawacz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 DomaniaK

DomaniaK

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 16:51

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć gdzie jest najlepsza szkoła w której mozna zrobić podwodnego nurka kat 3,2 i 1. Z tego co czytałem to podobno bardzo dobre szkoły są w anglii i kurs kosztuje ok 40.000 zł.

Pozdrawiam.



#2 Krasho

Krasho

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaŻory Ślaska

Napisano 14 kwiecień 2016 - 17:36

Jeśli chcesz zostać spawaczem podwodnym tylko z powodu zarobków nie radze wgłębiałem się w ten temat o ile mi wiadomo aby zostać spawaczem podwodnym trzeba mieć jeszcze duże doświadczenie w nurkowaniu bodajże licencje 5 lat co najmniej

 

to zawód dla ludzi którzy kochają nurkować i potem ewentualnie chcieli by spawać

 

i zapewne bardzo ciężko jest się dostać do tak zamkniętej grupy jak spawacze podwodni .

 

Oczywiście nie chce zniechęcać w realizowaniu marzeń polecam zadzwonić do jakiejś firmy która zajmuje się spawaniem podwodnym i tam porozmawiać z kimś możliwe ze doradzą znalazłem na wujku google taka stronę 

 

firma zajmuje sie pracami podwodą także spawaniem

http://www.nixservic...CFeThcgodHAMPQw

 

Jeśli chcieli by ci pomóc na pewno dobrze by ci powiedzieli jaka jest najlepsza droga do zostania takim spawaczem i jakie sa kryteria co do kursu itp


Użytkownik Krasho edytował ten post 14 kwiecień 2016 - 17:40






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kurs, szkoła, szkoły w angli, podwodny spawacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych