Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zacząć przygodę z kursem.

Kurs podwodny spawacz zagranica

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 DomaniaK

DomaniaK

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 00:18

Witam.

Mam aktualnie 15 lat z czego kurs nurka mam 2 lata. Cały czas myślę o zawodzie podwodnego nurka i bardzo chciałbym być nim w przyszłości. Chciałbym się wszystkiego dowiedzieć o kursie. Jak zacząć kurs i jak się do niego przygotowywać. Czytałem, że dobra szkoła jest w Gdyni lecz o wiele lepsze szkoły są za granicą. Czytałem tez o tym ze można nawet zarabiać 500zł/rbg, wiem, ze tylko zawodowcy tyle zarabiają. Chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej taki kurs kosztuje (czytałem, ze po wyżej 20.000 zł) i ile on trwa. Jak w ogóle wychodzą zarobki na miesiąc czy np. 2 tyg pracy, czy też parę razy na miesiąc. Aktualnie bardzo dobrze umiem angielski, jak na mój wiek. Z kasą też raczej nie było by większego problemu. Ogólnie chciałbym się dowiedzieć o wszystkim i czy idę w dobrą stronę.

Pozdrawiam.


Użytkownik DomaniaK edytował ten post 13 marzec 2016 - 00:20


#2 Developers

Developers

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaMój świat....Moje kredki....

Napisano 14 marzec 2016 - 10:15

na forum jest masa tematów co miesiąc po parnaście wystarczy poszukać..

Powodzenia 



#3 kleba00

kleba00

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 17:03

Siemka przerabiałem ten temat musisz mieć 18 lat  skończone . masz 3 klasy  nurka . zaczynasz od 3  robisz to musisz mieć chyba 250 godzin pod wodą zęby robić 2 klasę i szkole Średnią, w Pl Kurs kosztuje koło 6 tyś ale tego polskiego nie honorują za Granica. Bardzo dobra szkoła dla nurów zawodowych jest w Anglii tylko ze nie już 6 tyś tylko 40 tyś i niby jeszcze jest w Holandii. Angielski trzeba znać zajebiście . i bardzo długa droga to tego jest. elektrodą trzeba bardzo dobrze spawać. 

kasa jest potężna koło 100 tyś euro zwyższ rocznie , tylko musisz  mieć  bynajmniej 2 klasę  z 3 to możesz ostrygi łowić w Norwegi.



#4 DomaniaK

DomaniaK

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 15:48

Siemka przerabiałem ten temat musisz mieć 18 lat  skończone . masz 3 klasy  nurka . zaczynasz od 3  robisz to musisz mieć chyba 250 godzin pod wodą zęby robić 2 klasę i szkole Średnią, w Pl Kurs kosztuje koło 6 tyś ale tego polskiego nie honorują za Granica. Bardzo dobra szkoła dla nurów zawodowych jest w Anglii tylko ze nie już 6 tyś tylko 40 tyś i niby jeszcze jest w Holandii. Angielski trzeba znać zajebiście . i bardzo długa droga to tego jest. elektrodą trzeba bardzo dobrze spawać. 

kasa jest potężna koło 100 tyś euro zwyższ rocznie , tylko musisz  mieć  bynajmniej 2 klasę  z 3 to możesz ostrygi łowić w Norwegi.

Ok, dzięki za odp. Tylko teraz pytanie czy warto iść do szkoły w Anglii czy ewentualnie dopłacić trochę do kursu i poszukać szkoły gdzieś indziej za granicą ?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kurs, podwodny spawacz, zagranica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych