Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskopatia Po Raz Drugi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 19 wrzesień 2012 - 18:26

Witam Po ostrych i uciążliwych bólach pleców poszedłem na badania.Okazało się że mam Dyskopatię na odcinku kręgosłupa L1-L2 oraz drobne odczyny wytwórcze na krawędziach trzonów. Lekarz niestety zabronił mi jakiegokolwiek dźwigania i tu mam problem w firmie gdzie pracuję taka diagnoza stawia mnie w bardzo nietypowej jak trudnej sytuacji gdyż nie ukrywając teoretycznie wg pracodawcy nie nadaje się do pracy.Chciałbym się zapytać co mam robić,jak podejść do całej tej sytuacji?W firmie nawet nie ma możliwości przesunięcia na inne stanowisko ani stworzyć nowego.Nie pomogło nawet tłumaczenie pracodawcy że spawacz jest od spawania a nie od "tyrania" za trzech. Proszę o pomoc jak również dobrą rade jak wyjść z tej sytuacji? Pozdrawiam Marcin

#2 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 19 wrzesień 2012 - 19:23

"Po raz drugi" bo taki temat był już poruszany i dla tego tak napisałem."Obnażać" się nie wstydze jakby trza było na golasa bym przebiegł przez "rynek" jakbym musiał :P A jestem z Inowrocławia woj. K-P Pozdrawiam

#3 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 19 wrzesień 2012 - 22:36

Nie wiem na ile jest to pytanie do adwokata? Jak dojdzie do jakiegoś ewidentnie "karygodnego"zachowania się ze strony pracodawcy, to wtedy będzie coś dla prawnika. Przekażę, ale nie wiem czy coś uzyskam.

#4 piotrek152

piotrek152

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 294 postów
  • Lokalizacjamińsk mazowiecki

Napisano 22 wrzesień 2012 - 20:47

Witam, jeśli jesteś na zwolnieniu to firma nie może rozwiązać z tobą umowy o pracę. Znaczy do 182 dni możesz się leczyć, w tym czasie weź sobie z ZUS-u skierowanie na rehabilitację ( sanatorium) czekasz +/- cztery m-ce. Miałem to samo ( operacja na L4 L5 w lutym ), teraz sobie pracuję bez większych bólów, chociaż ostatnio jak się natargałem rur 150 x 6mm w kawałkach po trzy metry, to wieczorem czułem plecki i to ostro.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych