Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Kupnem Spawarki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kalixo

Kalixo

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 luty 2016 - 20:21

Witam wszystkich mam taki problem ogólnie dużo ludzi mi co innego mówi, sklepikarze też aby (wcisnąć) towar, wiec może mi pomożecie z wyborem spawarki do spawania 3/4h dziennie w metodzie TIG lub MMA (HELP) 

ESAB BUDDY TIG 160 DC (TIG/MMA) 
KEMPPI MINARC 150 Lub Kemppi Minarc EVO 180 TIG/MMA 

Są to no (moim) zdaniem dobrym wyborem lecz może się myle, chciałbym sięgnąć waszej opinii lub waszych propozycji spawarek. Budżet na spawarke 2500zł ewentualnie do 3000zł icon_eek.gif  Może być z aluminium 

 



#2 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 14 luty 2016 - 00:33

Napisze ci tak. Jak do twojego użytku to coś w stylu sherman. Fakt może i chińskie ale nie raz miałem to w rękach i powiem że spokojnie ogarniało to produkcje. Co prawda Esab i Kempii to znane na rynku sprzęty ale jak chcesz jeszcze jechać alu to tylko made in china.Na początek starczy może i zarobi na siebie nie wiadomo?Ja bym brał shermana china i bym był zadowolony. OK mam Shermana osobiściemz chłodnicą zarobił na siebie 5 razy i styka no i działa a potrafiłem dziada pomęczyć zdziepko.

#3 Kalixo

Kalixo

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2016 - 08:37

Dzięki wezmę ją pod uwagę jak patrzyłem ten rynek jest tak przepełniony jak z ciuchami ... Modeli rodzai jak bułek w sklepie jak byś mi podał konkretny model było by łatwiej :)



#4 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 14 luty 2016 - 11:59

Prosze cie bardzo model to Sherman 200p AC/DC Są dwie wersje stasza z masom pokrenteł i nowsza z dotykowym panelem. Jak za cene 2500zł to polecam i zostanie na druty i pierdoły

#5 Epsztyfikator

Epsztyfikator

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 14 luty 2016 - 16:25

a ja polecam thf 230p ac dc magnum sam posiadam + chłodnica ozas oraz palnik zrobiony ck230f



#6 Kalixo

Kalixo

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2016 - 16:45

Co do shermana i Magnum to są identyczne no chodzi mi głównie żeby sie też zaraz nie przegrzewała bo mnie szlak trafi :/ nie wiem ja to oszalałem już chodze od miesiaca za czyms i dostaje obłędu yhhh 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych