Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe stanowisko ....Jakosc oraz zlecenia...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Schweisser

Schweisser

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 11:11

Witam wszystkich w nowym roku troche mnie nie bylo brac spawalnicza;)....napisalem tu dosc sporo postow mialem sporo dyskusji i rozwiazalismy pare problemow technicznych a teraz czeka mnie cos zupelnie nowego....dostalem oferte pracy jako glowny kierownik produkcji...firma posiada caly park maszynowy CNC szlifiernie oraz spawalnie.... no ale jak sie przeszedlem to bede mial duzo do zrobienia niestety chociaz warunki do tego sa naprawde dobre...firma bedzie szukac zlecen teraz jesli ktos z was brac by wiedzial to niech da znac na priv...osobiscie bede zajmowal sie jakoscia i wykonaniem...pzdr



#2 Cinek

Cinek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 19:52

gratulacje i powodzenia.  



#3 Polspaw25

Polspaw25

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk

Napisano 05 styczeń 2016 - 12:53

a spawaczom (tym dobrym) stawki nie żałuj B)



#4 suq-madiq

suq-madiq

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 13:45

Witam wszystkich w nowym roku troche mnie nie bylo brac spawalnicza;)....napisalem tu dosc sporo postow mialem sporo dyskusji i rozwiazalismy pare problemow technicznych a teraz czeka mnie cos zupelnie nowego....dostalem oferte pracy jako glowny kierownik produkcji...firma posiada caly park maszynowy CNC szlifiernie oraz spawalnie.... no ale jak sie przeszedlem to bede mial duzo do zrobienia niestety chociaz warunki do tego sa naprawde dobre...firma bedzie szukac zlecen teraz jesli ktos z was brac by wiedzial to niech da znac na priv...osobiscie bede zajmowal sie jakoscia i wykonaniem...pzdr

Powodzenia, ja też wróciłem do kraju majstrować.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych