Skocz do zawartości


Zdjęcie

szukam jakiejs dobrej szkoły tig


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lokiec

lokiec

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 23:31

Witam spawam rożnymi metodami 135,136,138,121,123,141 obecnie pracuję w Angli jako fabricator to taki ich monter-spawacz :) jednak chcialbym wrócić do tiga ...wiadomo praca lekka i czysta o ile spawamy nierdzewkę . mialem długą przerwe i w obecnej sytuacji pewnie nie zrobiłbym rurki :( lewa reka na pewno mi wyszła nawet nie ma o czym gadać , z tąd moje pytanie o dobrą szkołe tig cała polska chcialbym sobie przypomnieć to i owo  jesli macie jakieś pomysły z góry dziękuję



#2 amator

amator

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 13:25

Spróbuj Firma Czajkowski Smolniki k.IŁAWY na spawalnictwie widziałem ich multimedialną prezentację spawalni.Myślę że w Polsce nie ma nowocześniejszej.Sam parę lat temu robiłem tam próbki na wyjazd do helmutowa.Przy nich mostostale lub energomontaże to manufaktury z 19 wieku



#3 lokiec

lokiec

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 23:45

tu niechodzi o dobry sprzet tylko zeby ktoś sie na tym znał i podpowiedziec umiał ewentualnie .... sprzet może być stary ważne zeby był sprawny



#4 amator

amator

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 12:32

Gościu który to otworzył,pół świata zjeżdił po kontraktach właśnie w tigu i elektrodzie.Dodam że to nie jakiś mój znajomek lub koleś od flaszki więc co wybierzesz to Mi to koło ch.....ja lata!



#5 lokiec

lokiec

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 23:57

Gościu który to otworzył,pół świata zjeżdił po kontraktach właśnie w tigu i elektrodzie.Dodam że to nie jakiś mój znajomek lub koleś od flaszki więc co wybierzesz to Mi to koło ch.....ja lata!

tylko bez agresji .... a za odp dziekuje






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych