Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spawanie pachwinowe elektroda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 endriu

endriu

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 14 styczeń 2012 - 10:38

Witam kolegow, Zapytanie jak w temacie, spawam migiem i tigiem troche latek, ale nigdy nie spawalem elektroda, gdy sie zabralem do spawania zdziwienie, w podolnej plaska blacha ok, ale juz pachwina nie wychodzi jak narazie o pionie nawet nie mysle. Moze jakies sugestie jaka technike zastosowac aby spaw byl wtopiony i mial wyglad spawu. pozdrawiam z gory dziekuje. P.S. Fajnie jest po 6 latach wrocic na forum, duzo sie zmienilo, brawo.

#2 shipwelder

shipwelder

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 styczeń 2012 - 05:46

:ph34r: nie chce mi się pisać, ale jeśli się nie mylę to chyba się znamy z finlandii. Jestem cały czas na skype, daj znać to się zgadamy i podpowiem. Jeśli to Ty Andrzejku to wiesz że w elektrodzie sporo mam do powiedzenia. Na Skype Pauldeburg jak zawsze. Jak mnie nie będzie to zostaw wiadomość.Ja już k... jestem na pie...ej emeryturze spawalniczej po 44 latach spawania, ale jak by tam co bylo na 136 lub 111to jeszcze bym w to wszedł.. pozdrówka Paweł

#3 shipwelder

shipwelder

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 styczeń 2012 - 07:32

i jeszcze muszę dodac że dzięki Tobie przestałem palić !!!

#4 endriu

endriu

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 13:56

do shipwelder, nie mozesz mnie znac, mieszkam w Irlandii od 7 lat ale czekam na podpowiedzi.

#5 powerluko

powerluko

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaSilesia

Napisano 20 styczeń 2012 - 16:11

Hej, Kolego na youtube jest sporo filmów 55 minutowy materiał. od 4 minuty jest odnośnie spawania mma. obserny materiał, ale zawsze możesz przewinąc. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych