Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Kotłomontaż" jak BHM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 bombardier

bombardier

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 10:31

Witam wszystkich czytających ten post na początku chciałem zwrócić uwagę na temat zarobków umowy są na pełen etat  to jest jedyny + co do stawek to w ogłoszeniu pisze 10.80 do 18 zł  ale nie czy to na rękę niestety to nie jest na rękę stawka tłumaczenia są takie że podobno jest  premia  do tej premią można się odnieś jak do swojego pradziadka każdy go miał wszyscy go mieli ale nikt nie widział praca dwu zmianowa po 8 godzin  średnia stawka dla przyjmujących jest 13.81 zł brutto wiec można sobie można prostym sposobem obliczyć mogę powiedzieć że za 155 godzin dostałem 1230 zł to śmiech na sali co do pracy za granica to jeszcze bardzie śmieszne historie wychodzą i śmieszna kasę proponują jednym słowem co mogę dodać to naprawdę bhm ( biuro handlu mużynami ) 

#2 Epsztyfikator

Epsztyfikator

Weteran

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 17:33

a skond jesteś

#3 weld777

weld777

Weteran

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 18:33

to nie widziales co brales ???? Zone tez wybierasz na slepo ??? Epsztyfikator...kluje w oczy co Ty piszesz

#4 bombardier

bombardier

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 08:24

powiem ci to tak byłem już kilka razy z tej firmy za granicą i pracowałem na warsztacie wiec wiem co pisze bo to przezyłem a warunki które tam mi zaproponowali mijały sie z celem co innego na papierze a co innego w żeczywistości jeśli weld77 nie pracowałeś w tej firmie to raczej nie wiesz co tam jest zgrane .a to z skąd jestem to już nie ważne

#5 bombardier

bombardier

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 08:36

Epsztyfikator praca w tej firmie to czysta porażka na eksport proponują po 8 / 9 euro za godzinę jako spawacz pod rtg śmiech n sali a teraz następnych gupich szukają co tam będą robić za grosze ale czeba umieć wszystko czyli spawać w mma mag tig znać się na rysunku dużo szlifować. Panie majstrze Mikołajczyky niech pan już się nie chowa za tymi filarami na hali bo i tak pana widać jak się pan czaji na innych

#6 miroslawzmudzki

miroslawzmudzki

Weteran

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 350 postów
  • LokalizacjaWierzbanowa Kraków

Napisano 04 listopad 2015 - 18:32

Więc bombardier jeśli pracowałeś w tej firmie kilka razy i dawali d..y to po c..a się tam znowu pchałeś ? Mnie jeśli firma raz przewali (pierwszy miesiąc)  to tylko raz bo potem mnie tam nie ma !!! A kotłomontaż to ja znam z Hiszpanii kiedy spawałem mosty przyjechały Paniska że bez bata nie podchodź , a po próbkach lloida mordy poopadały na kolana , dali im tydzień szkółki i zaliczyli a po pierwszej robocie na nocy ( bo paniska sobie pomyślały że WPS-y są do doopy i spawali blachy 60 mm na rękawach bez podgrzewania , opier....li w kilka godzin i do spania a rano zonk cała spoina 50 m do wycięcia bo szybko stygło i pojawiły się mikropęknięcia tak że rano było wesoło jak jasna cholera a do nas przychodzili czy my ich nie przyjmiemy ( frajerzy ) .

#7 suq-madiq

suq-madiq

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:49

BHM z Sosnowca? Pracowałem lata temu, skrót oznacza Biuro Handlu Murzynami.

Kociołek też miałem okazję odwiedzić. wytrzymałem do śniadania i tyle mnie widzieli.

#8 bombardier

bombardier

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 22:19

I zaś można powiedzieć że kotłomontarz dał dupy ludzie okradają ludzi na tej samej budowie i na dodatek huja z tym robią panie ormiański czy wam naprawdę cholera klapki na oczach rosną czy musi dojść do nieszczęścia

#9 weldingproc

weldingproc

Aktywny

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:48

Epsztyfikator praca w tej firmie to czysta porażka na eksport proponują po 8 / 9 euro za godzinę jako spawacz pod rtg śmiech n sali a teraz następnych gupich szukają co tam będą robić za grosze ale czeba umieć wszystko czyli spawać w mma mag tig znać się na rysunku dużo szlifować. Panie majstrze Mikołajczyky niech pan już się nie chowa za tymi filarami na hali bo i tak pana widać jak się pan czaji na innych

8/9 euro na rtg!!!?????? pierwsze słyszę

#10 bombardier

bombardier

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:45

to niech pan teraz zadzwoni do kotłomontażu i się pan zdziwi kilka lat temu coś tam dawali zarobić a teraz to śmiech na sali stawki po 12.80 na hali a co do eksportu to byłem już dwa razy i podziękowałem

#11 Robert25nowy

Robert25nowy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 18 luty 2017 - 01:24

w kotlomontazu dostalem stawke 13.09zl brutto pamietam, ze zapytalem kierownika, panie sekretarki maja wieksza stawke ? powiedzial , ze tak ;) troche sie zagotowalem ale przerobilem ten 1 dzien. fakt moze jestem mlody wtedy 26 lat ale szanujmy sie troche. pamietam tez ze co chwile jakis koleszka z biura do mnie przychodzil czy nie chcedo niemiec jechac, zarobic mowie mu , ze 2 tyg temu z Belgii wrocilem i troche chcialem w pl posiedziec ale z ciekawosci zapytalem jaka stawka tam jest kolejny szok powiedzial, ze od 9.50 do 10.20 euro brutto, nie wiem co sie stalo z ta firma , robia tam konkretne rzeczy, a placa grosze wyzysk na maksa .

#12 Hermand

Hermand

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 luty 2017 - 00:07

Polska :). U mnie w okolicy nie ma, powtorze nie ma pracy za 2 tysiace zloty. Lapac doswiadczenie, odkladac hajsy i uciekac badz otwierac cos swojego, bo nic innego nie pozostaje. Podziwiam w mojej firmie tych co robia tam grubo po 10 lat bez podwyzek, a ja 3 lata i podwyzka o stawke co pol roku i juz wam tak jak inni, badz nawet wyzsza. Choc smieszy mnie fakt, ze gdy odejme premie stala plus uznaniowa to mam wiecej tylko o jakies 2 zl od nowo przyjetych. Oczywiscie w dupie maja fachowcow, bo na moje miejsce przyjda cpuny z ulicy co naucza sie smarkac i heja ; ). Poprzyjmowali ostatnio takich gibajacych sie, a zwrocisz mu uwage to skacze z lapami, ze gowniarz jestes i tylko przelozonych slucha. Nic sie nie zna i jeszcze buczy gdy czlowiek grzecznie zwraca uwage, by nie trzeba bylo poprawiac. Jestem mlody, bez nalogow i zygac mi sie chce jak patrze co sie dzieje w firmach dla "roboli" jak to mowia. Czasem wstyd mi ze pracuje w tym zakladzie, powaga. Na szczescie jeszcze troche, ale po moich doswiadczeniach, w polsce ten zawod jest spalony, szczegolnie w magu 135, gdzie pijaczkom robia kursy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych