Skocz do zawartości


Zdjęcie

dania ds stalkonstruktion hobro


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 19:56

witam pracował ktoś w tej firmie , warunki które zostały mi zaoferowane oceniam za godne zainteresowania stanowisko ślusarz spawacz proszę o opinie ludzi których pracowali pozdrawiam



#2 qnox

qnox

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 22:03

podobno byl juz ten temat opisywany.


Użytkownik qnox edytował ten post 22 wrzesień 2015 - 22:04


#3 FM608

FM608

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 11 październik 2015 - 12:36

Jedno co się na pewno zgadza w Dani nie ma czegoś takiego że spawacz zajmuje się tylko spawaniem..

Przynajmniej masz określony od początku zakres obowiązków, wielu spawaczy zawiodło się w chwili gdy się okazało że nie tylko o spawanie chodzi...

Pozdr..



#4 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 12 październik 2015 - 18:05

Jedno co się na pewno zgadza w Dani nie ma czegoś takiego że spawacz zajmuje się tylko spawaniem..

Przynajmniej masz określony od początku zakres obowiązków, wielu spawaczy zawiodło się w chwili gdy się okazało że nie tylko o spawanie chod

skąd ta opinia pracowałes w dani , jak tam sie żyje napisz pare słów czy przy stawce 153 dkk mozna wyżyc i jeszcze cos odłozyc do polski



#5 Ard

Ard

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 15 październik 2015 - 11:01

skąd ta opinia pracowałes w dani , jak tam sie żyje napisz pare słów czy przy stawce 153 dkk mozna wyżyc i jeszcze cos odłozyc do polski

Gadalem z kolega ktory przepracowal tam 7 tyg.Po odliczeniu podatkow wychodzi 6,5 tys koron za 2 tyg.LIPA


Użytkownik Ard edytował ten post 27 październik 2015 - 08:32


#6 gregor86

gregor86

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 07:46

Ja tam pracowalem
Dobrze ktos pisze ze sie nie tylko spawa
Bo dostajesz swoje stanowisko rysunki i jazda sam sobie masz zlozyc belke i spawac
Ogolnie trzeba bardzo dobrze znac rysunek
Organizacja pracy jest tam dobra zarobki jak na danie nie najgorsze trzeba placic kwatere
Kontrakt podpisujesz w polsce przed wyjazdem wszystko tam jest napisane zero robienia w konia
Ale praca lekka nie jest
Za smieszne pieniadze jest kantyna czyli kanapki a potem obiad napoje bierzesz ile chcesz przelewy terminowe maja tylko ze jest jeden minus
Nie wiadomo kiedy i mozesz jecha do domu bo nagle cos wyskoczylo np produkcja zwalnia i czesc

#7 gabi0173

gabi0173

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 23:08

To prawda co napisał gregor86 wszystko na czas tylko wracasz do domu i okazuje siè ze powrotu juz nie ma bo praca sie skoñczyla na okres ferii zimowych a po tym czsie juź majà nowych bo duñczycy niby juz starych nie chca tylko nowych

#8 Schweisser

Schweisser

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 06:41

Jak ktos ma ochote robic na podatek no to zycze milej wycieczki...podatki dochodza 54 procent wiec prosze sobie przeliczyc ile Ci zostanie ze 150 koron - dajmy na to w najlepszym wypadku 35 procent i podzielic przez 2 bo kosztuje 50 gr....



#9 gregor86

gregor86

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 07:10

Taki jest tam system podatkowy
Oczywiscie jest kwota wolna od podatku dodatki dla dzieci itp a podatki sa naliczane iindywidualnie
Jak komus sie oplaca to niech jedzie a jak nie to szuka gdzie indziej

#10 lolek

lolek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 20:54

Jak ktos ma ochote robic na podatek no to zycze milej wycieczki...podatki dochodza 54 procent wiec prosze sobie przeliczyc ile Ci zostanie ze 150 koron - dajmy na to w najlepszym wypadku 35 procent i podzielic przez 2 bo kosztuje 50 gr....

aż dziw bierze że duńscy spawacze nie przyjeżdżają do polski szukać pracy



#11 welder136

welder136

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 01 luty 2016 - 10:06

:o


Użytkownik welder136 edytował ten post 01 luty 2016 - 10:12


#12 welder136

welder136

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 01 luty 2016 - 10:07

Jak ktos ma ochote robic na podatek no to zycze milej wycieczki...podatki dochodza 54 procent wiec prosze sobie przeliczyc ile Ci zostanie ze 150 koron - dajmy na to w najlepszym wypadku 35 procent i podzielic przez 2 bo kosztuje 50 gr....

W dupie byłeś i gówno widziałeś.



#13 Ard

Ard

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 02 luty 2016 - 09:44

W dupie byłeś i gówno widziałeś.

Widzialem rozliczenie miesieczne spawacza z tej roboty.Koles pracuje ze mna.6,5k koron za 2tyg pracy.Podatek mu wychodzil ok 50%



#14 Lucjusz

Lucjusz

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów
  • LokalizacjaPomorskie

Napisano 10 luty 2016 - 22:15

Witam sam se składać potem spawać, to o drazu tez malować i montować



#15 Schweisser

Schweisser

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 12 luty 2016 - 16:42

no ja faktycznie nie bylem w dupie bo mnie z gory przed nia koledzy ostrzegli ....skoro jestes taki alvaro ze podatow nie musi placic to jedz smialo bo wtedy by sie oplacalo...napisalem co wiem a nei mam powodu zeby klamac....inna sprawa ze kolega mial projekt hiszpanski wykonywany przez niemiecka firme ale produkcja byla w danii...byl traktowwany jako w delegacji i robil same nocki  i wychodzil naprawde dobrze ale to przypadki...a skoro w sumie w  dupie bylem i gowno widzialem to moze kolega mnie oswieci co do podatkow w daniii? bo moze faktycznie sie przejade jak mnie policza po twoim taryfikatorze:)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych