Skocz do zawartości


Zdjęcie

Optima biuro z Holandii

Kolejni złodzieje

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 iker13

iker13

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 20:53

Witam, wszystkich spawaczy uważajcie na biuro z Holandii o nazwie Optima rekrutacje przeprowadza polska firma Panpol z Kielc, obiecują dużo a tak naprawdę zabieraja za byle co pieniądze z twojej tygodniówki, do tego stopnia są beszczelni że biorą pieniądze za certyfikaty których nie robisz albo za to że nie pościelałeś łóżka lub przybrudzone auto nie wspomne o tym że nie płacą wakacyjnego. W Polsce gość od rekrutacji pan Marek a w holandii Klass Deker. Uważajcie i nie dajcie się nabrać na ładne rozmowy i obiecanki. Pozdrawiam.



#2 Lucky Luciano

Lucky Luciano

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 22:35

...a tak sie składa, ze 3 razy w ciągu ostatnich 2 miesięcy mogłem od nich pracowac, co raz brakowało albo pięczątek , albo innego badziewia... i co raz jestem z nimi w kontakcie... ale sprawiali wrażenie raczej rozgarniętych. Inna sprawa, ze chyba 90% agencji do/z Holandii to krętacze, z tego co sie nasłuchałem/poznałem jak HOLANDIA JOBS rekrutująca dla Wanted - gdzie robić i kiedy - wiedzą wszystko, ale jak przyjdzie do płacenia, zwrotów za paliwo... wtedy juz ciezko, tego ksiegowa nie wiedziała, tego nie dostała itd... a w biurze same wiejskie dziewczyny zapewniające, ze wszystko bedzie cacy... Tragedia.



#3 iker13

iker13

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 17:51

Dokładnie tak coraz gorzej o normalnego pracodawcę.



#4 suq-madiq

suq-madiq

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 22:11

Kolego .. cały czas jesteś robiony w h.. przez wszystkich.. polityków.. sprzedawców w sklepach.. producentów wszystkiego co tanie i dla mas.. niemieckie gazety (bo cała "polska" prasa jest w ich łapach.. a chciała Jakubowska uratować "czasopisma".. a Janowski "polski cukier" .. to dostał chłop "kwasika" i zwariował).. TV .. itp.. itd... nawet baba robi cię w h... że ją "boli głowa" jak jej się nie chce... a ty bys chciał żeby agencje, które ktoś stworzył BY ZARABIAŁY PIENIĄDZE i tylko po to.. a nie znajdowały "jeleniom" zajebiś..e fajne kontrakty.. tak jak PUP (Powiatowy Urząd Pracy - stanowiska dla rodzin: żon, córek, kochanek.. panów radnych i urzędasów). Gdyby tak się stało to mógłbyś zwariować.. i nie odnaleźć się w tym niezrozumiałym dla siebie świecie.(Mam nadzieję, że rozumiesz tą metaforę) A tak.. wszystko normalnie..

Trudno się nie zgodzić...



#5 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 13:22

Dla tego koledzy uczyć się języków choćby angielskiego jako podstawowy a gdzieś na boczku nazwijmy inny nas interesujący język.Jak Angielskiego zero ale w ciągu roku czy półtora intensywnie zaparcie się nauczyłem na tyle że powiedzmy się dogadam. Ale robote sobie sam załatwiłem i za 2 tygodnie jade do UK zero pośredników sam sobie. Mało tego ostatnie 2 miechy robiłem w Belgii gdzie na zakładzie robili Polacy, Ruskie, Portugalce i Belgowie. Gdzie Polak przez polskom agencje miał 10 euro a ja 25 przez portugalskom agencje bo tego języka się jakiś czas uczyłem też sam gdzie w szkole tylko ruski. Można no można tylko trzeba chcieć a nie jak słysze że są tacy co powiedzmy siedzą po 4 czy więcej lat w Hollandi i się języka nie uczyli bo robili z ziomami z PL i tam język znali.Jak widze Polaków swoich z Polskiej ziemi za granicom to szerokim łukiem bo by mi nóż w plecy wsadził bo niewiadomo co swój swojego by sprzedał za,funta czy euro by sie go pozbyć zero tolerancji dla siebie samych a co dopiero dla innych. Inne nacje i narody to się pilnują na wzajem, wspierajä a polak polaka zgnoji.Dla tego swoich omijam za granicom.
Mam rodzinke w UK jade tam do tej samej wiochy co siedzom ale oni nawet nie mają pojęcia że tam w ich okolice jade że se sam załatwiłem robote.

#6 PanJacek

PanJacek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 15:22

No tak... a dlaczego nie mogą Polacy pracować w Polsce? Bo tutaj inaczej spoiny wychodzą czy jak?



#7 BuddaNaKocu

BuddaNaKocu

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 21:56

Panie Jacku, w Polsce stan konta zazwyczaj się nie zgadza ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych