Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybór kaptura


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 DECK

DECK

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 10 maj 2015 - 09:24

Witam i z góry proszę o wyrozumiałość wiem, że temat wałkowany kilka razy. Muszę kupić nowy kaptur spawalniczy i moje pytanie jest do kolegów, którzy używają kapturów w pracy zwłaszcza na rurociągach. Mam kaptur tego typu (podobny)
http://www.tlenspaw....tur-spawalniczy
Po dwóch- trzech miesiącach używania te plastikowa klapka ze szkłami wyrabia się i kiedy spawam w pozycji podolnej (PA) z pochylono głową uchylają się i naświetlam sobie oczy. Może ktoś z was używa jakiegoś dobrego kaptura i sprawdza mu się w pracy i może coś polecić. Drugie pytani czy lepiej kupić kaptur z dwoma szkłami (małpkę) czy z jednym 50x100, widziałem w sieci kaptury z metalową ramką i sprężyną .Może ktoś z was używa coś takiego, z góry dziękuję za odpowiedz.



#2 PanJacek

PanJacek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów

Napisano 10 maj 2015 - 09:39

Gogle Servore i na to kaptur (jest do nich nawet od producenta ale mi się esabowski bardziej widzi).



#3 Epsztyfikator

Epsztyfikator

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 10 maj 2015 - 12:45

jedyny minus to cena jej maski ,niema lepszej powie ci to każdy kto jej używa.pozdrawiam.



#4 DECK

DECK

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 10 maj 2015 - 22:03

Dziękuję za odpowiedz, ale to trochę za wysoki przedział cenowy jak dla mnie, chce na to przeznaczyć 250 – 300 PLN. Znalazłem coś takiego : http://www.rywal.com...tig-detail.html i może by mi odpowiadało, ale w żaden sposób nie mogę znaleźć ani ceny, ani sposobu zamówienia on-line tego kaptura. Może ktoś z was kupował coś u nich: RYWAL – RHC – salony spawalnicze, najbliższy salon ich to 120 km od mojego miasta trochę daleko żeby tam jechać.



#5 koxu141

koxu141

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaUE

Napisano 14 maj 2015 - 17:59

http://www.wktec.pl/...ana-90x110/1382

nie ma lepszego kaptura trochę, drogi ale masz go na lata ja swój mam juz 5 lat a pracuje tylko na remontach kotłów w elektrowniach wiec warunki ekstremalne i daje rade. nie dawno na olx znalazłem dokładnie taką samą za 300 zł. sprzęt 1 klasa polecam pozdro



#6 marlborom5

marlborom5

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 15 maj 2015 - 05:57

Panowie Speedglass rządzi!!!!:)



#7 DECK

DECK

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 24 maj 2015 - 08:15

Dziękuje kupiłem to z olx zawsze trochę taniej ,szczególne dzięki dla koxu 141.



#8 Epsztyfikator

Epsztyfikator

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 06 styczeń 2017 - 09:23

na kotle speedglas nie porządzi


Użytkownik Epsztyfikator edytował ten post 06 styczeń 2017 - 09:23





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych