Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyłbica samościemniająca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Goldamstar

Goldamstar

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 10:10

Chciałbym zakupić przyłbice samościemniającą do 400zł. Głównie bym jej używał do tiga myślałem nad esab warrior tech bądź Lincoln Linc Screen II co o nich myślicie ? może jakiś inny model godny uwagi


Użytkownik Goldamstar edytował ten post 29 grudzień 2014 - 10:11


#2 suq-madiq

suq-madiq

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 20:47

Chciałbym zakupić przyłbice samościemniającą do 400zł. Głównie bym jej używał do tiga myślałem nad esab warrior tech bądź Lincoln Linc Screen II co o nich myślicie ? może jakiś inny model godny uwagi

Dozbieraj parę groszy do tej, za 500 znajdziesz na aukcjach.

http://www.metallo.p...3812-p-923.html



#3 tommypro

tommypro

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:24

Kolego dla mnie firma speedglas jest troszkę przereklamowana, dość dużo dopłacamy za nazwę. Od 6 lat mam przyłbice samościemniająca firmy MOST z nadmuchem z tym ze zrobiłem z niej dwie, nadmuch i przyłbica ze zwykłym szkłem to jeden zestaw a drugi to przyłbica z filtrem samościemniającym do poprawek i czasami dla wygody. Korzystam z pracy z obydwóch, do chwili obecnej zero problemów, a spawanie bywa różne, do tego żłobienie. Filtr samościemniający ładuje się łukiem elektrycznym zero baterii, zero problemów. Oczywiście spawalem w różnych przyłbicach i napisze tak, pomimo ustawienia np 12 na filtrach, speedglas jest sporo jaśniejszy niż most co mnie osobiście przeszkadza. Kolejna która była niezła to optrel, cenowo pomiędzy speed a mostem. Jeszcze jedna sprawa... Jak masz w zakładzie full serwis pleksi wewnętrznych i zewnętrznych nierzadko o wyszukanych kształtach to kombinuj jak masz to wszystko kupować sam to most, wszystko w standardzie.

#4 maniek669

maniek669

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 20:39

Lincoln Linc Screen odpuść sobie, chińska tandeta ubrana w logo Lincolna. Jak już chcesz coś w miarę sensownego, za niewielkie pieniądze szukaj DISCOVERY D718G. Miałem i używałem, mogę śmiało polecić.



#5 igor85

igor85

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 21:32

A ja od kilku lat mam esaba origo tech i teraz dokupiłem warior obie moim zdaniem idealne względem ceny. Używam też esab origo tech (raz droższa)i ten już jest znacznie lepszy. Ważne aby nie przeinwestować w sprzęt chociaż w pierwszej kolejnosci powinno w tym przypadku być zdrowie



#6 Goldamstar

Goldamstar

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 01 styczeń 2015 - 13:31

Dzięki za wasze odpowiedź myślę teraz nad tym DISCOVERY D718G i esabem i chyba wybiorę tą pierwszą






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych