Skocz do zawartości


Zdjęcie

KURS ENERGOMONTAŻ VS MOSTOSTAL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 maniek669

maniek669

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 17:10

Witam wszystkich użytkowników.

 

Proszę o podpowiedź w temacie kursu TIG w Warszawie. Mam do wyboru kurs na rury w MOSTOSTALU I ENERGOMONTAŻU PÓŁNOC.

Czy ktoś wie o jakości szkolenia w tych ośrodkach. Który wybrać?

Nadmieniam, że kurs w mostostalu jest o 1 tys zł droższy a za kurs płacę z własnej kasy.  Skłaniam się do ENERGOMONTAŻU ze względu na cenę, ale jak mam się lepiej nauczyć, to wolałbym zapłacić drożej i wybrać mostostal. Może ktoś z Was kończył kurs w energomontażu i podpowie mi, czy starają się coś nauczyć, czy tylko kasa i oszczędności próbek?



#2 weldek

weldek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 950 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 18:23

ja 4 lata temu robiłem w energomontażu na chełmżyńskiej. Cóż można powiedzieć. spawasz ile chcesz, zazwyczaj jest tak (wtedy było) że większość ludzi przychodziła bo oficjalnie było że masz jakiś problem jak nie przyjdziesz trzy razy, więc wszyscy przychodzą, a ci co się czują mocni pokręcą się trochę, zrobią sobie jakąś próbkę i uciekają. Ja tak miałem bo robiłem na II zmianę i powiedzmy jak zaczynało się o 11 to pobawiłem się do 12.30 i leciałem.

z teorii raczej zerwać się nie da i musisz słuchać to co już zapewne wiesz. 

jest kilkanaście stanowisk, spawarki wysłużone ale w miarę dobre. 

Jak się nie będziesz odzywał tylko spawał to cię zostawią żebyś spawał, jak powiesz że nie wiesz co się z czym je to będą ci pomagać



#3 maniek669

maniek669

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 21:04

dzięki Panie :)

a może ktoś coś powie o MOSTOSTALU? Kurs TIG na rury?



#4 maniek669

maniek669

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 20:38

Nieaktualne, wybrałem jednak Energomontaż i na razie jestem bardzo zadowolony. Instruktor jest bardzo ok, pokazuje, omawia... i ma naprawdę zajebiste umiejętności. Jedno stanowisko na kursanta, spawanie do oporu. Jest się co i od kogo uczyć. :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych