Skocz do zawartości


Zdjęcie

lincoln/caddy mig/kemppi- porada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 spawacz radom

spawacz radom

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 21:07

Witam, Mam problem z wyborem spawarki na oku mam 3 urzadzenia Speedtec 200C Lincoln Electric Lutospawanie MinarcMig Evo 200 Kemppi + lutospawanie Caddy Mig C200i Esab lutospawanie Poszukuje spawarki do 4,5 tys tylko mam dylemat ktora z nich wybrac chcialbym zeby posluzyl na kilka lat. Moze mi ktos z kolegow doradz badz pracowal ktos na tym urzadzeniu. Spawarka mi potrzebna na wlasne potrzeby.

#2 waco

waco

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 17:32

Moim zdaniem z tych wszystkich to lincoln speedtec bo w razie cycuś to można i tigiem coś pospawać 



#3 Answer

Answer

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaNorge

Napisano 12 listopad 2014 - 18:18

MinarcMig Evo 200 Kemppi używamy praktycznie codziennie od jakichś dwóch lat. Spawa całkiem przyzwoicie,ale ostatnio 3ci raz była w serwisie i wciąz ta sama usterka powraca. Może to tylko wina serwisu gdyż zwykle ze sprzętem Kemppi nie było problemów przez wiele lat. Ustreka może też winikać ze zbyt dużej ilości "operatorów" ;)


Użytkownik Answer edytował ten post 12 listopad 2014 - 18:19


#4 tony halik

tony halik

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 12:32

Może zastanów sie nad zwrotem spawarki. Jeżeli jest to autoryzowany serwis i po raz trzeci masz tą samą usterkę masz prawo do zamiany sprzetu na nowy - jeżeli jest w okresie gwarancji.



#5 Answer

Answer

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaNorge

Napisano 17 listopad 2014 - 17:10

Nie był to mój problem tylko Norwegów ;)  Ale chyba wkońcu naprawili,bo jak na razie działa. Dziś jednak znowu ją wzieli "młodzi" to duża szansa,że usterka powróci. :rolleyes: Pozdrawiam.



#6 DanielWeld

DanielWeld

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 17:27

Wracając do tematu - jeżeli miałbym wybierać z tych trzech wybrałbym Speedtec'a






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych