Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki kurs w okolicach warszawy?

kurs szkolenie warszawa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sokon

sokon

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 17 październik 2014 - 22:52

Witam szanownych kolegów,

 

 

ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum, na wstępie chciałbym się przywitać.

 

Od jakiegoś czasu param się spawaniem (MAG i MMA). Poczytałem trochę to forum i stwierdzam, że są to raczej mało zobowiązujące zlecenia, np. ławki, przęsła, naprawa ogrodzeń, jakieś niewielkie konstrukcje w postaci różnego rodzaju stelarzy, itp.

 

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zrobieniem uprawnień a, że ostatnio dostałem luźną propozycję pracy od nowego roku (styczeń/luty 2015) na spawanie blach z nierdzewki TIG'iem, zacząłem się zastanawiać nad kursem na tą metodę.

 

Blachy z tego co się zorientowałem maks 5mm grubości, spawane doczołowo.

 

Zastanawiam się nad Ośrodkiem Szkoleniowym "Energomontaż-Północ" w Warszawie.

 

Mam w związku z tym pytania:

1. Czy to dobry ośrodek skzoleniowy?

2. Jak wygląda przedłużanie uprawnień będąc na własnej DG?

3. Czy macie jakieś godne polecenia ośrodki szkoleniowe w Warszawie lub jej okolicach, jestem z Sulejówka i przez okolice mam na myśli maks 30km od tej miejscowości.

 

Wiem, że temat kursów wałkowany jest od dawna na każdym forum z branży ale ciężko mi się zdecydować a wolał bym nie utopić 3k.



#2 111.90

111.90

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 20:06

podbijam

i jak? poszedłeś tam na kurs?  bo sam się zastanawiam nad kursem u nich i ciężko o jakieś info



#3 HMS

HMS

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 12 listopad 2014 - 20:41

Ja polecam na początek kurs MAG i MMA lub jak już chcesz koniecznie spawać TIG141 to doskonałym uzupełnieniem tego kuru będzie zrobienie kuru na 111 MMA.


Kto walczy do końca, czasem przegrywa, kto się poddaje, przegrywa zawsze.


#4 spawmisza

spawmisza

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 12:42

Kiedyś Energomontaż Północ organizował bezpłatne szkolenia dofinansowane z unii. Słyszałem dobre opinie o nich. Nie pamiętam na jaką metodę.



#5 kamil

kamil

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 18:07

czesc. mam do was prosbe.mieszkam w kedzierzynie-koźlu i chce zrobić sobie kurs na tiga 3 podstawowe ale nie bardzo wiem gdzie to najlepiej zrobic.myslalem nad gliwicami ,is, alfa albo welder.a moze ktos poleci cos w opolu? wiem ze tig to wyzsza szkoła jazdy i na poczatek lepiej robic mig mag.ale chce tez kupic spaware i i samemu sie uczyc.ktos moze mi polecic jakas kakretna dobra do nauki?dzieki za wszelkie odpowiedzi







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurs, szkolenie, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych