Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stocznia Keppel


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 qnox

qnox

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 17 październik 2014 - 14:09

Witam

 

Byl ktos na tej stoczni i robil probki? Jakie wymagania maja,jakie pozycje spawania. Chodzi mi o spawanie 136

 

Pozdrawiam


Użytkownik qnox edytował ten post 17 październik 2014 - 14:10


#2 lass

lass

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 22 październik 2014 - 08:19

Wszystkie pozycje, to jest stocznia, jak zrobisz przetop w suficie to możesz ruszać. Froniusami wszystko spawaja

#3 roman.nl

roman.nl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 31 październik 2014 - 19:35

Witam

 

Byl ktos na tej stoczni i robil probki? Jakie wymagania maja,jakie pozycje spawania. Chodzi mi o spawanie 136

 

Pozdrawiam

A po co Ci to jak nigdy nie bedziesz tam pracował???Ta stocznia to jedna z najdrozszych w europie,pozatym maja wiele filii miedzy innymi w singapurze czyli tam gdzie tania siła,Tutaj w NL robia tylko szybkie strzały biora ludzi z biur na tydzien na dwa i kopa,na dzien dzisiejszy pracuje tam z biur ok 15 osób i uwierz mi nie ma miedzy nimi ani jednego polaka,jest 2 moze 3 na fast kontrakcie no ale tobie to nie grozi,jakies 5-6 lat sie spuzniłes ,No ale jak beda mieli strzał to jak najbardziej cie wezma,wtedy wszystkie biura dla nich werbuja bo keppel zajebiscie płaci ale konczy sie strzał i dziekuja ci,wiec przekalkuluj czy opłaca sie robic na 2-3 tygodniowy strzał i czekac 2-3 mies. na nastepny.To nie ten keppel co kiedys oj nie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych