Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z zalogowaniem się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bin75

bin75

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 01 październik 2014 - 20:54

Witam...nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu,ale może sie uda...Jak w temacie...mam problem z zalogowaniem sie ...gdy klikne w odpowiednie ogłoszenie z ofertą pracy to nie mogę sie zalogować by zgłosic swą kandydaturę...Nie mam natomiast żadnego problemu by zalogować sie n forum....w czym tkwi problem??



#2 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 01 październik 2014 - 21:14

Forum to kompletnie inny mechanizm. Nie za bardzo da się go zintegrować z systemem logowania portalu. Login i hasło z forum nie działają na giełdzie pracy - to samo odwrotnie.



#3 bin75

bin75

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 01 październik 2014 - 21:26

czyli rozumię że musze się tam osobno zarejestrować....dzięki admin.



#4 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 29 kwiecień 2015 - 21:59

Może ktoś miał podobny problem i umie mnie naprowadzić... na jakieś rozwiązanie

 

No mam telefon z najnowszym Chrome oraz systemową przeglądarką oraz Android v.4.4 aktualizowane...

 

Problem polega na tym że nie mam żadnej możliwości przejrzenia żadnej strony forum, po wpisaniu wyświetla mi się wyłącznie ekran z tekstem ale bez spacji, czyli nazwy działów, poddziałów są zbite w jedną całość, jakbym otworzył zwykły dokument tekstowy, żadnych kolorów, żadnego formatowania strony, linków do działów... jedynie tekst itp... czyli nie mogę nic zrobić...

 

Strona spawalnictwa oraz inne działają poprawnie tylko jeśli chcę wejść na podstronę czyli forum, nie mam możliwości...

 

Ktoś ma jakieś sugestie ale co oprócz zmiany telefonu oraz wożeniem ze sobą lapka w plecaku...???



#5 MOTOR_L

MOTOR_L

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 03 maj 2015 - 10:27

Własnie sprawdzałem, u mnie to samo Nokia Lumia 735 > windows 8.1.. może być tak że nie ma wersji mobilnej i dlatego nie otwiera?? Chyba że to błąd jakiś forum się stworzył..

Edit..

Sprawdzałem inne fora i tam działa normalnie.. 


Użytkownik MOTOR_L edytował ten post 03 maj 2015 - 10:30

Pozdrawiam, AVE

 

If you don't learn something everyday, then you haven't been listening.


#6 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 09 maj 2015 - 09:05

No i cisza w temacie... szkoda... że nikt nic nie wie... Paradoks dziejowy miałem Nokie 5800 z Symbianem, przy ładowaniu forum nie były problemu, czasem się wieszała przeglądarka jak więcej kart otwartych miałem a tu smartfony z totalnie większą pamięcią i nie tylko a tu kupa...



#7 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 29 maj 2015 - 09:30

Przepraszam, trochę mi uciekł ten temat.

 

Pierwsze sprawdzenie na Lumia 730, Windows 8.1, Internet Explorer dało dobre wyniki. Wszystko tak samo jak na komputerze.

 

Lada moment będę miał jeszcze dostępny IPhone5S, IPad'a oraz Androida w LG G3 Mini.

Będę raportował.

 

Tak czy inaczej pracuję nad uruchomieniem wersji mobilnej tego forum.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych