Skocz do zawartości


Zdjęcie

LUKLOG


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 gregor86

gregor86

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 01 październik 2014 - 08:55

Witam mam oferte pracy od posrednika LUKLOG Czy ktos pracowal badz pracuje przez ich posrednictwo w niemczech Lub dostal od nich oferte pracy Nie ukrywam ze szukam dodatkowych osob z malopolski slaskaokolice oswiecimia aby razem pojechac do niemiec Ja mam uprawnienia TIG( czarne i biale) MAG( 5 grupa) I AUTOGEN

#2 bin75

bin75

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 01 październik 2014 - 20:32

A tak na marginesie też kiedyś złożyłem papiery w LUKLoG-u...wydzwaniali nawet do mnie pare razy na dzień(obiecując gruszki na wierzie),jednak po przeglądnięciu opini na niektórych forach dałem sobie spokój.Może wypowiedzieliby się ci panowie którzy tam są i pracują bądz pracowali.



#3 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 02 październik 2014 - 20:26

W oparciu o prośby od dwóch Użytkowników oczyściłem ostatnie posty. Żaden z nich nie dotyczył firmy LUKLOG. Proszę na temat.



#4 spartaccus

spartaccus

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 02 październik 2014 - 20:33

Luklog nagania dla pośrednika z Drezna, nie pamietam jak sie firma nazywa ale są problemy na odejsciu przedwczesnym z kontraktu.



#5 welding_man

welding_man

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 styczeń 2015 - 15:04

http://spawalnictwo....z&oferuje=18653

 

Ktoś coś? firma jak firma, ale czy mozna liczyc na to, ze czarno na bialym na umowie bedzie kasa jak w tym ogłoszeniu czy w jakims psim standardzie- mala stawka i dodatki "wedle uznania" co w sumie by dalo te 12/h ? kazde ogloszenie maja do d**y czy da sie trafic na w miare uczciwa robote? watek został troche "uporzadkowany" dlatego jak macie jakies nowe wrazenia po wspolpracy z nimi to dajcie znaka



#6 spartaccus

spartaccus

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 11 styczeń 2015 - 11:50

Pan z Luklog za dyskusję na portalu się na mnie obraził.  :ph34r: . W sumie nie wiem za co ale  no cóż... Nie on jeden na świecie . Tak dla pana wiadomości w mojej ocenie wygląda to tak:

 

  • rozreklamowany pan już jest i na spawalnictwie i na stoczniowcu 
  • ma pan wybór między spawaczami nie mówiącymi lub dukającymi po niemiecku którzy aby złapać każdą robote dadzą się sponiewierać ---> efekt  pracodawca niemiecki po kilku nieporozumieniach słownych zwolni taką osobę
  • mówiącymi po niemiecku, czytającymi i piszącymi w języku niemieckim którzy sami znajdą sobie pracę w internecie. 

Wniosek nasuwa się sam przyjdzie koza do woza.



#7 Schweisser

Schweisser

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:02

Że tak pięknie wygląda. ...dobrze ze jest takie forum bo raz się wje. .....i kto wie czy bym na to tez nie aplikowal

#8 spartaccus

spartaccus

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:27

jak już przez posrednika to tylko niemieckiego.



#9 bin75

bin75

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 18:10

No i LUKLOG dalej sie ogłasza......nawet przyzwoita stawka jak na Maga....Widać niezła rotacja spawaczy.



#10 Goldamstar

Goldamstar

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 21:25

Jest ktoś obecnie przez ta agencje w Niemczech ? 



#11 welding_man

welding_man

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 22:36

podłączam się pod pytanie



#12 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 18:00

witam dostałem nawet dobra oferte pracy od firmy luklog , jestem na 98 % zdecydowany ale postanowiłem zasięgnąc opini ludzi którzy pracowali dla agencji luklog , chłopy jak cos wiecie to piszcie bo niechce sie wdupić jak ślepy do kina pozdr



#13 FM608

FM608

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:03

Kiedyś szukałem pracy i natrafiłem na takie opinie, wydrukowałem to sobie jak ktoś chętny to zapraszam do poczytania..

 

Załączone pliki



#14 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 16:43

dzis do nich dzwoniłem praca w czechach za 2500 euro mirsiecznie zapytałem dlaczego praca w czechach jest na niemieckich warnkach odpowiedz była jasna bo firma rekrutujaca jest wbd weldin service gmbh a na temat tej firmy sa zdania podzielone jedni chwala pisza ze na wagonach idzie wyciagnąc 14 netto w innym miejscu juz trche mniej oglnie wiecej pozytywów niz negatywów nie wiem co zrobić



#15 FM608

FM608

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 20:03

2500 to jest przy dobrym kursie coś koło 10 koła, nie było by źle, ale musisz liczyć koszty swoich wyrzeczeń,rozłąka z rodzina itp, dodatkowo jak znam życie masz po swojej stronie wyżywienie i transport.

Też aktualnie jestem w trakcie szukania pracy i śmiem stwierdzić ze to głód i mizeria, nie ma się czym zachwycać..



#16 bin75

bin75

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 23:56

Luklog obniżył stawki......ciężkie konstrukcje stalowe..stawka........9,50Ebrutto!!!!!!ogłoszenie z wczoraj,to ok,7 netto.....niezle....



#17 FM608

FM608

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 08:00

Pewnie za dużo chętnych było, bronią się jak mogę przed chordami spawaczy, pragnącymi zaznać dobrej ciężkiej roboty... :D



#18 Ard

Ard

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 16:32

dzis do nich dzwoniłem praca w czechach za 2500 euro mirsiecznie zapytałem dlaczego praca w czechach jest na niemieckich warnkach odpowiedz była jasna bo firma rekrutujaca jest wbd weldin service gmbh a na temat tej firmy sa zdania podzielone jedni chwala pisza ze na wagonach idzie wyciagnąc 14 netto w innym miejscu juz trche mniej oglnie wiecej pozytywów niz negatywów nie wiem co zrobić

2,5k ?? Ale to chyba za  250h miesiecznie



#19 Law

Law

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 13:58

Ktoś posiada jakieś aktualne informacje na temat prac w tej firmie? 



#20 Ard

Ard

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 11:49

Niemcy niedaleko Kessel placa 12 brutto + 10e diety netto + 10 e za dojazdy,chata oplacona.Wyplaty na czas,jak narazie zadnych problemow.Luklog nagania na niemiecka firme posrednictwa WBD.Czyli robisz dla niemieckiej agencji






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych