Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fronius Magic Wave 2600


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin22

Marcin22

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 13 wrzesień 2014 - 20:17

Witam  Panowie  miał ktoś  styczność z tą spawarką? Spawałem  polautomatami froniusa i  był to wypas ,  niby  fronius  górna półka  ale  wolal bym zasięgnąć opini od  kogos  kto nią spawał.  Moze wie kto  jak  wygląda  sprawa z serwisem  Froniusa w polsce? dokupieniem chłodnicy itp?  Ogolnie wszystkie przydatne  informacje na temat tej sprawarki mam  okazje kupić ten sprzęt za dobrą cene i się zastanawiam



#2 mariusz.spa

mariusz.spa

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 13 wrzesień 2014 - 20:25

Dla mnie Fronius to mercedes , serwis dobry ale bardzo drogi.Ciężko trafić zadbany egzemplarz , jeśli są to wytyrane w firmach spawalniczych lub po naprawach.



#3 dave

dave

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 18:48

Bierz kolego i sie nie zastanawiaj,pracuje na nich juz 9lat i zero awarii,przez ten okres.A pracujemy na 3 zmiany i chodzi na okrągło 24 godziny przez 6 dni w tygodniu.Wczesniej robilem na ESABie ale poprostu nie wytrzymywala i czesto musial byc wzywany serwis.Ja na lepszym sprzecie nie robilem, a spawam 14 lat. Pozdrawiam



#4 Marcin22

Marcin22

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 19:04

Sprzątneli mi te lalunię  sprzed nosa niestety....zakupilem  spawareczke Lincolna  V205-T AC/DC ,  troche słaba tylko 200 A  przy 40%  zobaczymy jak sie bedzie spisywać.



#5 mariusz.spa

mariusz.spa

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 19:19

Mam trzy takie Lincolny od nowości i sprawują się bardzo dobrze.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych