Skocz do zawartości


Zdjęcie

Umowa o dzieło

Umowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gremlin

Gremlin

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 16:00

Witam, jestem zatrudniony na podstawie umowy o dzieło ale mam ją dostać dopiero przy wypłacie w kasie, czy takie praktyki są zgodne z prawem? Druga sprawa to ochrona twarzy, czy pracodawca powinien mi zabezpieczyć sprawną przyłbice w tym wypadku czy powinienem mieć swoją? Pozdrawiam

#2 weld777

weld777

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 19:01

Niestety są...na umowę o dzielo musisz sam się zabezpieczyć [ubranie,maska i.t.d.] Jest to tylko dobra wola pracodawcy jeśli ci cos da.Nawiasem mowiac uciekaj jak najszybciej z tamtad.Na umowie o dzielo nie masz nic,kompletnie nic...



#3 HMS

HMS

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 14 lipiec 2014 - 13:00

Racjia tylko na wielu młodych ludzi umowa o dzieło  daje  możliwoć zdobycia doświadczenia tak niezbędnego w tym fachu


Kto walczy do końca, czasem przegrywa, kto się poddaje, przegrywa zawsze.


#4 Developers

Developers

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaMój świat....Moje kredki....

Napisano 14 lipiec 2014 - 14:10

Dniówkę sobie możesz po świecić na przyłbice za jakieś 40-100zł Masz swoją i tyle... Bo po kimś zakładać ? mmmmmmmmmm Kiedyś płoty spawałem i każdy spawał tą samą przyłbicą to takich syfów dostałem, że strach było się pokazywać...

 

Żeby nie było, że nie da Tb umowy oraz kasy... Są tacy ludzie... Pilnuj się, zapisuj godziny itp...

A nawet jak dostaniesz umowę to powinien dać Tb jakieś ciuchy... Ale są tacy, ze od liczą Tb z wypłaty...







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Umowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych