Skocz do zawartości


Zdjęcie

szkolenia

kursy szkolenia stawka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 PawełG

PawełG

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 16 maj 2014 - 17:11

Witam 

Dostałem ofertę przeprowadzenia szkolenia spawaczy z zakresu obsługi palnika. Nie wiem ile mam powiedzieć za takie szkolenie. 

Będę wdzięczny za pomoc 



#2 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 16 maj 2014 - 18:26

No ale zastanawiałeś się na jakich to ma być warunkach, bo wiesz kasa to nie wszystko...

 

Istotne jest jak ty jesteś chroniony w sensie prawnym, ponieważ zgadzając się na prowadzenie szkolenia bierzesz odpowiedzialność za ewentualnych kursantów...

 

Musisz mieć na piśmie że jeśli cokolwiek się stanie (różnie bywa) to ubezpieczyciel szkoły pokryje ewentualne koszty leczenia itp... wiem może to jest pierdółka, ale ja widziałem różnych delikwentów, pewnie z totalnego przypadku i to co wyprawiali ze szlifierkami, spawarkami itp... to już czuję respekt...

 

A przypali sobie coś tam i będzie wypadeczek to polecą najpierw do osoby prowadzącej takie szkolenie czyli do Ciebie a ta pseudo szkoła, również nie poniesie odpowiedzialności bo to ty byłeś odpowiedzialny za pana Iksińskiego... jako instruktor...


Użytkownik prezesAdammm edytował ten post 16 maj 2014 - 18:28


#3 PawełG

PawełG

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 20 maj 2014 - 12:41

to szkolenie ma być przeprowadzone wewnątrz zakładu, z tego co wiem jest tam BHP-owiec i prężnie działa w tym zakresie. Oto się nie martwię.

Firma nie ma na stałe spawalnika i właściciel poprosił mnie o przeprowadzenia takiego szkolenia, posiadam materiały i przygotowałem prosty test. Tylko nie wiem ile mam sobie policzyć. czy od łepka ;) czy od godz. 



#4 PawełG

PawełG

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 26 maj 2014 - 07:25

Wybieram się na kurs VT2 czy może ktoś ma jakieś mat do poczytania. albo jakaś strona z której można pobrać materiały.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kursy, szkolenia, stawka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych