Skocz do zawartości


Zdjęcie

praca przejściowa inżynierska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrek1123

piotrek1123

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2012 - 08:59

Witam Pisze prace na te temat.,, Normatywy spawalnicze spawania MIG" Prosze o pomoc w bibliografi na temat spawania miedzi metodą MIG. będe wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam serdecznie

#2 Patrycja

Patrycja

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 21 maj 2012 - 16:36

Witam, proszę sprawdzić czy znajdzie Pan coś w tych książkach, bo pomimo braku szukanych haseł w tytule, metoda MIG również jest opisana. 1. Stanisław Jarmoszuk"Spawanie metodą MAG" Warszawa 1996. 2.Jerzy Mizerski"Spawanie w osłonie gazów metodami MAG i MIG"Warszawa 2005. 3.J.Mizerski"Spawanie"Warszawa 2005. 4.Stanisław Piwowar"Spawanie i zgrzewanie elektryczne"Warszawa 1966. 5.Piotr Piątek"Spawanie"Sandomierz 2007. 6.Leon Mistur"Spawanie gazowe i elektryczne"Warszawa 1976. To tylko niektóre z książek, jeśli coś z tego się przyda,a będzie potrzeba więcej autorów,służę pomocą. Pozdrawiam Patrycja ;)

#3 Patrycja

Patrycja

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 21 maj 2012 - 17:39

Z kolei ja bardzo pilnie szukam chętnych do wypełnienia ankiet. Potrzebuje 40 osób,wiem,że to raczej nierealne na tym profilu,ale proszę o wiadomość, jeśli ktoś miałby chwilę, by wypełnić ją dla mnie. Odpowiedzi potrzebne mi są do analizy rozdziałów sprawozdawczych w pracy magisterskiej. Tematyka dotyczy zagrożeń dla zdrowia spawacza okrętowego. ZALEŻY MI NA CZASIE! Pozdrawiam Patrycja :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych