Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tech-mont Bogucki Grzegorz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 blacha

blacha

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 06 maj 2014 - 16:27

Witam czy ktoś zna tą firme i może napisać jak z kasą i jaka atmosfera panuje



#2 Tudor

Tudor

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 07 czerwiec 2014 - 14:57

Witam.

 

Tech-Mont vel RAPID.

 

Miałem niedawno propozycję pracy w tej firmie ale nie skorzystałem. Wiem jak się gość nazywa i przeglądając ogłoszenia o pracę na Spawalnictwie, przy ogłoszeniach dwóch firm z Jaworzna widnieje ten sam numer tel. komórkowego tego gościa, lecz adresy śadząc po kodzie są różne, chodź jak pisałem tel. kom. ten sam. Trochę to dziwne, no chyba że gość ma więcej firm lub robi jakieś uniki, ale nie chcę nikogo szkalować. To tyle.

 

http://www.spawalnic...z&oferuje=14926

http://www.spawalnic...z&oferuje=14766

 

  pozdrawiam


Użytkownik Tudor edytował ten post 18 wrzesień 2014 - 11:36


#3 barman1985

barman1985

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 08 czerwiec 2014 - 12:21

witam tudor.napisz jakies stawki daja w tej firmie spawaczom i monterom?pzdr



#4 Tudor

Tudor

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 08 czerwiec 2014 - 20:41

Witam ponownie.

Temat stawek w czasie rozmowy nie został poruszony wogóle ponieważ termin współpracy był dla mnie nieodpowiedni, także stawek nie znam i nie mogę nic na ten temat napisać.

 

pozdrawiam



#5 monter386

monter386

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 16:26

witam.

panowie jezeli jestescie zainteresowani pracą mysle ze warto co do tych ogłoszen faktycznie jest tam taki młody chlopak ogolony na łyso i dziewczyny dwie podobno on zajmuje sie rekrutcją pracowników byłem u nich tam wiec wiem co sie działo bo faktycznie one oddawały mu telefon jak ktoś dzwonił. Rozmowa w miare miła dokumenty weryfikacja praca głównie pod firmą Zre Katowice a z tego co mówił ze pracy mają bardzo dużo także mozna powiedziec ze wszystko wydaje sie ok. Jak zapytałem o stawke najpierw był usmiech tego łysego ale potem taka rozmowa co gdzie kiedy u kogo robiliśmy w koncu powiedział stawka dla montera jest od 14-20zł spawacz niewiem niepytałem. Mi sie wydaje ze wszystko spoko siedziałem tam ok godz ale troche ludzi tam sie przewineło w sensie w tej firmie jest duzo pracowników dokumentów jest moc trzeba sie nastawic na duzo pisania. ale szukaja z doswiadczeniem tez niechciałbym tu kogos negatywnie nastawiac mysle ze jak jest pod tak dużą firmą to warto spróbować. powodzenia ja pracuje od srody na hali w Jaworznie gdyby sie cos działo odrazu bede wam pisał narazie jest spoko.



#6 oukii

oukii

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 16:42

Witam czy ktoś zna tą firme i może napisać jak z kasą i jaka atmosfera panuje

Witam

Panowie zdecydowanie odradzam współpracę z Panem Boguckim (druga firma Rapid sp z o.o.) Ten koleś to jakiś fantasta każdemu mówi co innego, obiecuje stawki a później mówi że za mało się pracowało i płaci niższe wg uznania. Cała ta firma to banda naciągaczy i oszustów. Zdecydowanie nie polecam nikomu :-)

Monter Elektryk Jaworzno



#7 traftor

traftor

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 21:06

Witam! CZy ktoś wypowie sie nad aktualną sytuacją tej firmy. Chodzi mi o to czy warto tam przyjąć sie za spawacza. Bo mam jechac na rozmowe kwalifikacyjną 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych