Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka przyłbica automatyczna i nawiew?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mikolaj1992

Mikolaj1992

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 26 maj 2018 - 17:02

Czy Optrel ma gwarancję globalną i pozwala serwisować sprzęt w dowolnym kraju a nie tylko w tym w którym się zakupiło jego sprzęt?

Wiem, ze sa oddzialy Optrel w Polsce. Podejrzewam, ze tak, bo ta firma ma dobry serwis. A gwaracja jest 2 lata (pewnie rok dla firmy) + rok, jezeli sie zapiszemy na stronie producenta. 



#22 jk88

jk88

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:19

Podbijam temat, nie chcę tworzyć nowego ;)

Chciałbym zakupić dla 5 spawaczy w firmie przyłbicę z nawiewem, ale jestem kompletnie zielony na co zwrócić uwagę?

Spawamy w 100% stal czarną. 

Chciałbym coś znaleść do 2,500 netto/szt.

Z góry dzięki za propozycje ;)



#23 runek

runek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:44

Zobacz Esab Sentinel A50 ma dobre parametry i jest dosyc niedroga.



#24 frank horrigan

frank horrigan

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 15:24

Przede wszystkim sprawdź klasy filtrów oraz dostępnosć częsci eksploatacyjnych i zamiennych. Możesz też przed zakupem przetestować czy przyłbica odpowiada spawaczom a nie brać kota w worku. Osobiście polecam KEMPPI Beta 90 FreshAir

podobno w tym roku ma się pojawić nowa przyłbica od Kemppi z najwyższym stopniem ochrony TH3 

widziałem jej koncept na targach spawalniczych w Dusseldorfie - niezła, ciekawę jaką będzie miała cenę?


Użytkownik frank horrigan edytował ten post 14 styczeń 2019 - 15:25


#25 BuddaNaKocu

BuddaNaKocu

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 wrzesień 2020 - 15:25

Wiem że temat już jest przewałkowany dosyć dokładnie ale być może ktoś mi wskaże miejsce gdzie będę mógł nabyć nową przyłbicę z nawiewem? Spawam głównie TIG i MIG proszkowo. Od czasu do czasu muszę przeszlifować lub odciąć miejsca w których były chwytane rury które spawam. Po dłuższym czytaniu tutaj i w innych miejscach mój wybór padł na Optrel Liteflip. Osobiście mieszkam za granicą ale pochodzę z Krakowa i stąd prośba o ewentualne wskazanie dystrybutora Optrel w tych okolicach.

 

Dziękuję bardzo i pozdrawiam.



#26 Mikolaj1992

Mikolaj1992

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 08:42

W sklepach internetowych trochę tego optrela jest. Wysyłki są dosyć szybkie. Czy jest jakiś sklep z takimi przyłbicami w Krakowie? To dobre pytanie.

#27 Arni

Arni

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 listopad 2020 - 14:11

Ja też wolałbym Speedglasa. Jak nie pasuje Ci aparat Adflo na pasku, to zawsze możesz wziąć Versaflo. Tu są opisane różnice: https://www.spawalni...1603446125.html



#28 frank horrigan

frank horrigan

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 27 listopad 2020 - 11:05

Wiem że temat już jest przewałkowany dosyć dokładnie ale być może ktoś mi wskaże miejsce gdzie będę mógł nabyć nową przyłbicę z nawiewem? Spawam głównie TIG i MIG proszkowo. Od czasu do czasu muszę przeszlifować lub odciąć miejsca w których były chwytane rury które spawam. Po dłuższym czytaniu tutaj i w innych miejscach mój wybór padł na Optrel Liteflip. Osobiście mieszkam za granicą ale pochodzę z Krakowa i stąd prośba o ewentualne wskazanie dystrybutora Optrel w tych okolicach.

 

Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

 

Kolego rozważ KEMPPI Beta e90X jest nieco lżejsza 525g, ma zaciemnienie aż do 15 DIN i można dokupić do niej skórzaną ochronę szyi


Użytkownik frank horrigan edytował ten post 27 listopad 2020 - 11:07


#29 Mikolaj1992

Mikolaj1992

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 28 listopad 2020 - 16:52

Ja kupiłem ostatnio (jeszcze nie miałem kiedy pospawać :)) Kemppi DELTA 90 SFA+nauszniki. Za 3700 zł nowy z gwarancją sklep mi zamówił prosto z fabryki.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych