Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uchwyt TIG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dipster

Dipster

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 00:46

Witam, mam dostęp do spawarki ze zdjęcia i tu moje pytanie czy nada sie ona do spawania TIG? MMA wszystkiego nie pospawam i chciałbym spróbować czegoś nowego, czasami trafia się że potrzeba coś cieńszego pospawać czy dokładniej i tu kuleją również moje umiejętności. Jeśli tak to jakie uchwyty polecacie i jak to się będze prezentować cenowo? Butle z reduktorem mam, kwestia nabicia odpowiednim gazem.

Załączone pliki



#2 weldek

weldek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 950 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 07:39

no niestety. tylko mma



#3 Dipster

Dipster

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 18:11

Ok, dzięki temat do zamknięcia.



#4 Radek132

Radek132

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 21:01

mylisz się kolego każdą spawarką MMA można spawać tigiem trzeba mieć tylko odpowiedni uchwyt który ma zaworek gazowy no i oczywiście przez potarcie, bo nie ma jonizacji i ze zrywaniem łuku bo nie ma wygaszania, a gaz odkręcasz sobie sam jak tylko zaczynasz spawac !!! uchwyt do takiej spawarki widziałem kiedyś w OBI 



#5 weldek

weldek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 950 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 12:25

my jako naród lubimy kombinować, zamiast kupić taką samą spawrkę z tigiem za 200 zł więcej



#6 Dipster

Dipster

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2014 - 03:48

O myślałem że nic z tego nie będzie ale jednak. To rozpoczynam poszukiwania uchwytu. Weldek, polak zawsze najmądrzejszy. Napisałem wyraźnie że mam dostęp do takiej spawarki a nie że jest moja i że ja ją kupiłem, a w takiej sytuacji bardziej kalkuluje mi się dokupić uchwyt za 200 niż 2 spawarkę żeby ta stała nieużywana. Dzięki za pomoc.


Użytkownik Dipster edytował ten post 15 marzec 2014 - 12:39





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych