Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vistal Gdynia Offshore


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 falek

falek

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 08:04

Witam. Moze ktoś z kolegów spawluchów napisać coś na temat Vistalu?

 

Wybieram się do nich na rozmowę o pracę, ale nie wiem czy warto.

 

Z góry DZIĘKI.



#2 waco

waco

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 18:09

Idź zobacz co mają do zaoferowania. Z tego co mi się o uszy obiło to podobno tam robią w większości na DG i aż tak źle nie jest.Ale ile w tym prawdy nie wiadomo. Kolega jak by tam był to niech zrobi wywiad czy tigowców tez czasem nie zatrudniają  :P Dzięki z górki  :)



#3 falek

falek

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 20:31

Będę u nich po niedzieli to jak coś to dam znać. Ja tam chcę na półautomat i jedyne co się przez tel. zdołałem dowiedzieć to to, że przyjmują tylko na działalności. Mam kolesia który pracuje u nich i myślałem, ze dowiem się więcej 'od źródła' no ale on jest tam na wynajmie i to od niedawna, a niestety 'koledzy' spawacze z Vistalu nie zabardzo chca się dzielić taką wiedzą. Zresztą tak jest teraz wszędzie, ze jak ktoś ma gdzieś dobrą robote to nie za darmo powie drugiemu. (chore, ale cóż) 

 

Pozdro!



#4 Olek3Miasto

Olek3Miasto

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 21:16

Witam, na wstępie chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na tym forum :) Pracuje w Vistalu offshore. Jestem początkującym spawaczem i narazie zajmuję się tam mało odpowiedzialnym spawaniem za dość niskie pieniądze. Nowo powstała hala jest mega, jest tam 11 suwnic i naprawdę super się pracuje. W porównaniu do wielu firm nie ma problemu z wyposażeniem. Co potrzebujesz to dostajesz. Pieniądze są naprawdę dobre po zdaniu SITE TESTÓW. Ja narazie czekam na wezwanie na takowe. SITE TEST jest robiony dla KVAERNER'a i jest bardzo wymagający. Czasem nawet spawacze z wieloletnim stażem potrafią na nim polec. Jeżeli ktoś chce mogę przesłać rysunek i wps. Więcej info na PM.



#5 Garmaż

Garmaż

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 65 postów
  • LokalizacjaGD

Napisano 24 styczeń 2014 - 13:45

Tigowców nie potrzebują, za to biorą chętnie na półautomat, nawet początkujących. Stawki jakoś od 20zł. Tyle wiem, kumpel ostatnio był tam u nich.



#6 weld777

weld777

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 19:04

Olek3Miasto

dobra kryptoreklama,pierwszy post i od razu wszystko cacy.Brawo...


Użytkownik weld777 edytował ten post 24 styczeń 2014 - 19:05


#7 Olek3Miasto

Olek3Miasto

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 23:12

weld777 nie rozumiem, co złego w tym, że napisałem jak jest ? Na każdym forum znajdzie się spinator :) Witam !



#8 krisl1986

krisl1986

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 09:37

Olek3Miasto

dobra kryptoreklama,pierwszy post i od razu wszystko cacy.Brawo...

 

 

weld777 nie rozumiem, co złego w tym, że napisałem jak jest ? Na każdym forum znajdzie się spinator :) Witam !

Oj to prawda z weld'a777 jest tak jak to nazwałeś "spinator", a jak jeszcze do tego trafi się jemu młody Spawacz to lubi po nim pojechać ;)



#9 MichałB

MichałB

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 03:04

i jak ktoś już z was pracował w tej firmie ?



#10 Gabri89

Gabri89

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 18:42

Witam,rysunek i wps poproszę.



#11 Seba18

Seba18

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 18:03

Witam, na wstępie chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na tym forum :) Pracuje w Vistalu offshore. Jestem początkującym spawaczem i narazie zajmuję się tam mało odpowiedzialnym spawaniem za dość niskie pieniądze. Nowo powstała hala jest mega, jest tam 11 suwnic i naprawdę super się pracuje. W porównaniu do wielu firm nie ma problemu z wyposażeniem. Co potrzebujesz to dostajesz. Pieniądze są naprawdę dobre po zdaniu SITE TESTÓW. Ja narazie czekam na wezwanie na takowe. SITE TEST jest robiony dla KVAERNER'a i jest bardzo wymagający. Czasem nawet spawacze z wieloletnim stażem potrafią na nim polec. Jeżeli ktoś chce mogę przesłać rysunek i wps. Więcej info na PM.

 

 

 

MOGŁBYM ZERKNAC JAK TEN TEST U NICH WYGLADA

 



#12 Lucjusz

Lucjusz

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów
  • LokalizacjaPomorskie

Napisano 03 marzec 2016 - 18:41

W


Użytkownik Lucjusz edytował ten post 04 marzec 2016 - 22:32





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych