Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naprawy sprzętu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 REMSPAW

REMSPAW

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2012 - 15:53

Witam!Moją propozycją jest wprowadzenie tematu z zakresu serwisu,oraz napraw srzętowych.Prowadzę działalnośc wtym zakresie,ale nie zawsze moja wiedza wtym temacie jest wystarczająca.Potrafię dośc dużo w zakresie energoektroniki,ale nie bardzo ze spawaniem nowymi metodami.Naprawiam sprzęt od wielu lat,kiedyś w dużej firmie konstrukcyjnej,obecnie prowadzę sam działalnośc.Uważam że wymiana doświadczeń między fachowcami tej branży na Waszym forum pomoże wielu. Pozdrawiam.

#2 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 17 marzec 2012 - 17:34

Ciekawy pomysł, mi się podoba ale skończyłem szkołę jako monter elektronik może dla tego, ogólnie mi się wydaje że firmowy spawacz raczej nie grzebie w bebechach spawarki, a znam takich co nawet nie przedmuchują spawarki ( :D ), no ale taki dział co kupić i właśnie takie opinie na temat sprzętu byłyby idealne (co się najczęściej psuję itp.); ale wydaje mi się że porady z tych prostszych miały by tu duże znaczenie, bo jak np. potrzebuję jakiejś porady dotyczącą elektryki i elektroniki to szukam albo zakładam temat na www.elektroda.pl Ale jak by było głosowanie w sprawie takiego działu, to ja jestem na TAK.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych