Skocz do zawartości


Zdjęcie

OD JAKICH KURSÓW ZACZĄĆ NAUKĘ SPAWANIA

KURS SPAWANIA POCZĄTKUJĄCY POCZĄTEK NAUKA PRZYGOTOWANIE DO ZAWODU PRACA SPAWACZA

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zuken

zuken

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 22:12

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW - JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM.

OBECNIE PRACUJE W DANII(NIE W ZAWODZIE SPAWACZA) LECZ MAM KONTRAKT DO 19 SIERPNIA I BĘDĘ WRACAŁ DO POLSKI Z POWODU BRAKU PRACY TUTAJ.

 

CHCIAŁBYM ZDOBYĆ KWALIFIKACJE JAKO SPAWACZ - MAM ODŁOŻONE PIENIĄDZE NA TEN CEL. CHCIAŁBYM PROSIĆ WSZYSTKICH DOŚWIADCZONYCH SPAWACZY O OPINIE CO WY ZROBILIBYŚCIE NA MOIM MIEJSCU CZYLI OD JAKICH KURSÓW BYŚCIE ZACZYNALI NO I WSKAZALI KTÓRE SĄ WAŻNE.

 

WIEM ŻE KURSY TRWAJĄ DOŚĆ DŁUGO ALE CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ JAK WY BYŚCIE ROZPLANOWALI WASZĄ NAUKĘ SPAWANIA MAJĄC WIEDZĘ KTÓRĄ TERAZ DYSPONUJECIE. JAKIE CERTYFIKATY WYBRAĆ TAK ŻEBY BYŁY PÓŹNIEJ HONOROWANE W UE, NO I KTÓRE SĄ NAJBARDZIEJ UZNAWANE W DANII I NORWEGII? TUV BEDZIE DOBRY?

PO KURSACH BĘDĘ NAJPIERW PRACOWAŁ W POLSCE W CELU NABYCIA DOŚWIADCZENIA OCZYWIŚCIE

 

 

TIG 141 Stal niestopowa “Czarna” . . .

TIG 141 Stal stopowa “Nierdzewna” . . .

TIG 141 Aluminium . . .

 

MAG 135 Stal niestopowa “Czarna” . . .

MAG 135 Stal stopowa “Nierdzewna” . . .

 

MAG 136 Drut proszkowy Stal niestopowa “Czarna” . . .

 

MAG 114 Drut samoosłonowy Stal niestopowa “Czarna” . . .

 

MIG 131 Aluminium . . .

 

Elektroda otulona 111 Stal niestopowa “Czarna” . . .

Elektroda otulona 111 Stal stopowa “Nierdzewna” . . . 

 

Gazowe 311 Stal niestopowa “Czarna” . . .

 

Lutowanie  . . .

 

Cięcie gazowe G .

Cięcie plazmą P .

Cięcie termiczne G+P .

 

POZDRAWIAM, PRZEMEK


Użytkownik zuken edytował ten post 28 lipiec 2013 - 22:17


#2 don Carlito

don Carlito

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaDTR

Napisano 29 lipiec 2013 - 21:21

caps lock ci się zaciął? :)



#3 endriu

endriu

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 08:06

nie wiem jak dlugo pracujesz w Danii ale moze warto sprawdzic na miejscu moze sa kursy dotowane przez rzad tak jak w Irlandii, kolega dostal sie na taki kurs ktory trwa ponad pol roku, uczy sie spawac wszystkimi metodami na poziomie podstawowym i placa mu jeszcze tygoniowki €208, kurs jest na full time, wszystkie egzaminy sa oplacone, ja sam osobiscie jestem na takim kursie dozorowych spawaczy rur, nie powiem nie jest latwo dostac taki kurs ale my Polacy.........



#4 zuken

zuken

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 15:36

no wlasnie nie bede mial takiej mozliwosci. To jest moja pierwsza praca - w sumie bede mial przepracowanych 6 miesiecy i nie przysluguje mi po takim kontrakcie prawo do zasilku i kursow dalszych. Wiec musze zjechac do Polski i tam zrobic kwalifikacje zeby w przyszlosci miec mozliwosc zdobycia lepszej pracy.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KURS, SPAWANIA, POCZĄTKUJĄCY, POCZĄTEK, NAUKA, PRZYGOTOWANIE DO ZAWODU, PRACA, SPAWACZA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych