Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kursy MIG MAG TIG w Szczecinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dziubak

dziubak

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 21:00

[color=rgb(50,61,79);]Witam,
Chciałbym odbyć kurs MIG MAG i TIG w Szczecinie, ale potrzebuję rady jaką szkołę wybrać, więc jeżeli ktoś z was robił taki kurs to prosiłbym o polecenie szkoły w Szczecinie :)[/color]



#2 brodzic

brodzic

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 czerwiec 2014 - 20:13

Hej. Ja też bym chciał jakąś dobrą naukę podjąć ale w TIG. Najlepiej w Strgardzie, ale tu raczej nic nie ma. Może być Szczecin. Pomóżcie koledzy spawacze :) Chodzi o kurs.



#3 brodzic

brodzic

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 17:38

Znalazłem w Stargardzie w wzdz. Kurs spawania TIG  w pozycji PA PB PF pachwinowe, grupa 8 , 9.2  9.3 i 10 ,  blachy i rury ,ścianki poniżej 3mm i rury poniżej fi 500

za 3000 zł 80h praktyki . czy warto? grupy dobre? to podstawowy kurs.



#4 brodzic

brodzic

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 czerwiec 2014 - 04:59

W Szczecinie znalazłem kurs w Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne za 1800 zł( z materiałami i egzaminem) w TIG pachwinowe różne grupy (można samemu wybrać) można wybrać grubość materiału. Taka duża różnica w cenie, jestem ciekaw czy to ze względu na to że w Stargardzie jest jeden ośrodek szkoleniowy czy ze względu na jakość szkolenia?



#5 spartaccus

spartaccus

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 05 czerwiec 2014 - 07:53

Brodzic, ja robiłem swoje  kursy w Stargardzkim WZDZ, robiłem tam 135/138 pachwine i TIG-a pachwinę i blachy. Kursy wszędzie są dośc okrojone ale instruktor pan Janek nauczy cię podstaw, jest czasami głośny ale również jest cierpliwy. Materiału jest raczej pod dostatkiem. Na jedno stanowisko jest jeden kursant co w innych miejscach zwłaszcza gdzie kurs jest tanszy nie jest regułą.



#6 brodzic

brodzic

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 07:27

Dzięki za odpowiedź, teraz jestem już bardziej zdecydowany. Jak Ci idzie? Kurs się przydał?



#7 spartaccus

spartaccus

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 22:48

no przydal się, zmieniłem zawód . teraz dalej się kształcę juz , pracuję w zawodzie i czytam jeśli mi wpadnie w ręce literatura fachowa.



#8 141/111/135/136

141/111/135/136

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 18 czerwiec 2014 - 19:05

[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]Znalazłem w Stargardzie w wzdz. Kurs spawania TIG  w pozycji PA PB PF [/color][color=#ff0000;][font="helvetica, arial, sans-serif;"]pachwinowe, grupa 8 , 9.2  9.3 i 10 ,  blachy i rury ,ścianki poniżej 3mm i rury poniżej fi 500[/color][/font]
[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]W Szczecinie znalazłem kurs w Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne za 1800 zł( z materiałami i egzaminem) w TIG[/color][color=#ff0000;][font="helvetica, arial, sans-serif;"] pachwinowe różne grupy [/color][/font]

[font="helvetica, arial, sans-serif;"][color=#000000;]znajdz roznice.....
czas start[/color][/font]
 


"Będąc od wszystkiego będziesz do niczego! Rób jedno i spawaj"

#9 sainter

sainter

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaSulechów-okolice

Napisano 29 czerwiec 2014 - 11:53

Napiszę tak,jestem aktualnie na kursach w Smolnikach,i są tu chłopy z całej Polski i zza miedzy też,którzy właśnie pokończyli lub szukaja naprawdę dobrych szkoleń (jeden nawet będzie pisał pozew za oszustwo ws.szkoleń...nie napiszę gdzie).

Jeżeli szukacie na prawdę dobrej wiedzy i nauki  gdzie nikt nie oszczędza na materiale,gazach,nawet prądzie,czasie...

Przyjeżdzajcie w ciemno do Smolnik obok Iławy.

Jest tu też paru chłopa z waszego stargardu szczecina ogólnie pomorza.

 

Ja osobiście miałem ten sam dylemat i szukałem,dzwoniłem po całej Polsce,czy to by były Zakopane,Suwałki bądź Szczecin pojechałbym ,ale w momencie jak trafiłem tu gdzie jestem (jeszcze miesiąc) nie żałuję ani sekundy.

 

Powiem tak mają najnowszy sprzęt i materiały,od rozpoczęcia do końca masz na własność od przyłbicy po spawarkę.Nikt nie ma prawa tego ruszyc oprócz Ciebie...

Robisz co chcesz i ile chcesz bez limitu...

I co najlepsze,podejście właściciela firmy jest dosłownie obłędne...nie wypuści was dopuki się nie nauczycie...nie ma limitu w czasie i cenie.

 

Polecam całym sobą i każdemu!

Każda metoda i materiał od ręki.

 

 

P.s nie robię autorekalmy tylko piszę jak jest.


Użytkownik sainter edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 11:54


#10 spartaccus

spartaccus

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 29 czerwiec 2014 - 15:15

Ja jak zaczynalem myslec o spawaniu to tez myslalam o tej szkole, slyszalem wiele dobrych opini na jej temat. Ja w tym roku chce zrobić szkolenie ze spawania orbitalnego lub plazma CNC albo jedno i drugie. Chociaz tutaj gdzie pracuje obecnie nie ma na to zapotrzebowania. A wygląda na to puki co ze zostane tutaj na stale. Ale kto wie co sie wydarzy w przyszłości :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych