Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poprawki konkursowe!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 11:21

Zapraszamy do zgłaszania sugestii odnośnie poprawek i ulepszeń jakie możemy zastosować w portalu Spawalnictwo.com.pl i na tym forum. Wśród autorów przesłanych propozycji rozlosujemy 2 kopie Słownika dla spawalników, zgodnie z wątkiem: "Wygraj słownik spawalniczy". Uwaga! Odpowiedzi ukazują się w tym dziale dopiero po akceptacji administratora.

#2 spaweiro

spaweiro

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 11:24

Możecie poprawić kolory, tak by się zgadzały z kolorami portalu.

#3 DDSERVIS

DDSERVIS

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 19:08

Hej, póki co forum działa jak działa. Jak dla mnie narazie ok. Problem tkwi w tym, że bardzo mało ludzi się na nim udziela. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to nie rola admina, aby "nagabywać" potencjalnych forumowiczów. Na starym forum, na które zaglądałem praktycznie codziennie, również nie mozna było otrzymać nieraz sensownej odpowiedzi na dany temat, patrząc po niektórych wpisach i komentarzach do różnych tematów, np. "chłopje nic nie umisz, lepiej rzudź tą robote..", w porównaniu, np. do forum na ???.pl. Tak to wygląda z mojego punktu widzenia. A słownik? Słownik spoko opcja, przydałby mi si, bo aktualnie piszę pracę ze spawalnictwa po ang. 8) Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

#4 Answer

Answer

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaNorge

Napisano 15 marzec 2012 - 20:36

Może już czas zamknąć stare forum? Tzn. niech nowe wpisy będą możliwe już tylko na nowym forum. Bo tak to jest chyba trochę za duże rozdrobnienie i jedni piszą jeszcze na starym a inni już na nowym forum. Możliwe też,że wtedy trzeba będzie krócej czekać na odpowiedź na zadane pytania. Wszyscy skupią się na nowym forum i zwiększy się tutaj ruch :) . A wpisów typu: "nic nie umisz..." itp. chyba nie da się uniknąć. Co do reklam na stronie głownej. Cobra79 strona chyba nie działa charytatywnie(tak mi się wydaje) i z czegoś admin żyć musi ;) Pozdrawiam

#5 lukasz177

lukasz177

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 22:12

A może dodatkowy dział: HUMOR ... Można by zamieszczać tam różne humorystyczne opisy, linki itp... np.

#6 powerluko

powerluko

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaSilesia

Napisano 23 marzec 2012 - 12:07

Hej, Na moje oko to przydalby się "czat box" Taki czat umożliwia szybki przekaz informacji, uzytkowników jest juz trochę, pracujemy w różnych częściach świata. Przecież nie będę zakladac posta na temat "Marian jaka pogoda w Neurath?" :D Zostają jeszcze prywatne wiadomości, ale na czacie będzie większa frajda forum na bank ruszy dzieki temu jeszcze bardziej :)

#7 powerluko

powerluko

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaSilesia

Napisano 23 marzec 2012 - 12:13

Hej to znowu ja, Spawalnictwo to bardzo szeroko rozumiany temat obecnie forum jest strikte związane ze spawaniem. Jednak spawanie to też monterzy, wyżarzacze, spawalnicy, technolodzy, kontrolerzy jakosci itd. Myśle, że jakby pojawiły się tematy związane z tymi specjalnościami to forum też zyskałoby paru nowych użytkowników : ) Pozdrawiam Tomasz

#8 LordAras

LordAras

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 23:33

przedewszystkim kolorystyka forum,ta biel aż razi w oczy,jakieś lepsze stonowane kolory były by lepsze po za tym linie oddzielające tematy i posty są zbyt szerokie ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych