Skocz do zawartości






Zdjęcie
- - - - -

znajomość języka obcego

Napisane przez golek083 , 25 styczeń 2016 · 17474 Wyświetleń

witam wszystkich irytuje mnie szukanie pracy za granicą a konkretnie wszędzie gdzie się patrzy to piszą ,,warunek konieczny znajomość języka powiedzmy niemieckiego "czy ktoś może mi podpowiedzieć czy tak faktycznie jest




Witam:)

Wysyłaj aplikacje na upartego. Czasami może się załapiesz do grupy spawaczy gdzie przynajmniej jedna osoba zna język niemiecki lub angielski.

powodzenia

Zdjęcie
Polspaw25
16 lut 2016 12:10

Na ostatnim projekcie na którym pracowałem Prinses Amalia windpark (2014/2015) na morzu północnym, dla firmy Fabricom Offshore Services podstawowym wymogiem do pozytywnego rozpatrzenia mojego podania o prace był test z j.angielskiego który wyglądał tak iż otrzymałem ogulną dokumentacje z którą miałem się zapoznać.Po jej przeczytaniu miałem zadawane pytania na temat tej pracy. To wszystko wynikało z tego że po zdaniu testu oraz prubek byłem wysłany na 1,5tyg. kurs do firmy zajmującej sie szkoleniami (we wszystkich językach tylko nie po polsku), po angielsku.

 

 

Pzdr polspaw25

Zdjęcie
suq-madiq
23 lut 2016 20:30

język obcy to był podstawą 5 lat temu, teraz trzeba mieć swoje auto obowiązkowo, za ok trzy lata dojdą wymagania na posiadanie C oraz własnego ciągnika z naczepą na której dowieziemy własną suwnicę, wypłatę, spawarkę i pomocnika - oczywiście za 10eur brutto na działalności.

7 i 8 czerwca byłem u pośrednika w Niemczech o robotę i jakoś im nie przeszkadzało, że nie nawijam po ,,,ichniemu"" a po angielsku też  nie super.Myślę że CV,staż pracy i referencje zadecydowały.No i kasa niezła! 17 E netto to jak na darmozjadów chyba nieżle.Tylko w Polsce zawsze,,,ksiądz jest bardziej święty jak sama Trójca Święta""

pierdu pierdu trutu tutu majtki z drutu!17E to ty masz w d...e

Zdjęcie
Dajmosula
17 gru 2016 00:44

język obcy to był podstawą 5 lat temu, teraz trzeba mieć swoje auto obowiązkowo, za ok trzy lata dojdą wymagania na posiadanie C oraz własnego ciągnika z naczepą na której dowieziemy własną suwnicę, wypłatę, spawarkę i pomocnika - oczywiście za 10eur brutto na działalności.

Dobrze prawisz. Stawki dla spawaczy zamiast rosnac co roku,jak najnizsz krajowa np w Anglii.To stoja w miejscu. Tak jest prawie w calej europie. Pamietajcie wszyscy spawacze, z pracodawca trzeba sie targowac,bo to ciezki zawod. Pozdrawiam

jak napisać w cv, że umiem spawać TIGiem? Cv piszę po norwesku

Praca dla spawaczy monterow i slusarzy:

TIG 141 lub 141/111 Zarobki poczatkowe 16€ Netto z mozliwoscia podwyzki

Monter rurociagow /Izometryk Zarobki paczatkowe 14€ Netto z mozliwoscia podwyzki

Slusarz konstrukcji stalowych Zarobki poczatkowe 13€ Netto z mozliwoscia podwyzki

-Praca na niemiecka umowe

-zakwaterowanie oplaca firma

wymagane doswiadczenie;

czytanie z rysunku technicznego /monterzy ISO izometrycznego

w miare mozliwosci komunikatywny niemiecki lub ekipe gdzie jedna osoba mowi po niemiecku

CV i kopie aktualnych certyfikatow prosze przeslac na

zancia.laskowska@gmail.com

Zdjęcie
andrzej321
01 kwi 2019 19:27

jak napisać w cv, że umiem spawać TIGiem? Cv piszę po norwesku

 nie znam norwesekiego ale ogólnie dla calego swiata poza polska nie ma pojecia TIG tylko

WIG!

WIG welding

MigDrut.pl
22 maj 2019 21:23

Rynek jest teraz tak chłonny że język czy bez, liczą się umiejętności. Ale faktem jest że obecne pokolenie znające już raczej Angielski mają przewagę.

Kwiecień 2024

P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15 16 1718192021
22232425262728
2930     

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze