Skocz do zawartości






Zdjęcie
- - - - -

Witam wszystkich!

Napisane przez powerluko , 04 listopad 2011 · 4103 Wyświetleń

Witam,

Mam na imię Tomasz mam 22 lata, jestem ze Śląska i od niecałego roku jestem związany z branżą energetyczną.
Obecnie mam okazję pracować na montażu największego kotła na bio masę na Świecie! ;- )
(Dla ciekawskich dodam, że jest to realizacja krajowa. )
Blog, którego jestem założycielem jest skierowany do wszystkich osób, których interesuje spawanie, branża energetyczna.
Sam niedawno zacząłem zarabiać jako spawacz i wiem jak cholernie ciężko jest to wszystko zacząć i pokierować-ogarnąć tak, żeby nabrało odpowiedniego tempa.
Dlatego też na blogu postaram się opowiedzieć moją historię- jak zacząłem ze spawaniem, jak wyglądały moje początki, jak dostałem się do firmy, która jest jedną z wiodących w tej branży.
Postaram się robić to tak, żeby nie wiało tu nudą, a przy okazji osoby "wchodzące" w branżę miały na starcie trochę łatwiej niż ja.
Pomysłów na tematy mam mnóstwo, właściwie jest ich tak wiele, że nie wiem od czego zacząć :)
Mile widziane sugestie odnośnie tematów itd.


Gorąco zachęcam do dyskusji.
ZACZYNAMY!

Pozdrawiam,
Tomasz.




no to opowiadaj kolego. :)
Zdjęcie
powerluko
04 lis 2011 16:15
Się robi.
Nawijaj w jakiej to firmie pracujesz,bo ja też pracowałem kilka lat w jednej z wiodących firm branży energetycznej na ślasku.

Marzec 2024

P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627 28 293031

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze